В Університеті працюватиме Центр підтримки технологій та інновацій

від Petrushko, 12 лютого, 2024
Переглянути на сайті

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відкрили Центр підтримки технологій та інновацій. Дійство відбулося в межах візиту до ЗВО представників Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.

До Університету завітали заступник директора офісу Ігор Паренчук, начальниця департаменту розвитку інновацій відділів Ольга Кронда, заступниця начальника департаменту розвитку інновацій, начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Анастасія Ярмолюк, начальниця відділу координації грантової діяльності департаменту розвитку інновацій Галина Штогрин.

Спочатку делегація Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій із ректором Університету Анатолієм Цьосем обговорили можливі варіанти взаємовигідної співпраці установ. Також Анатолій Цьось й Ігор Паренчук підписали угоду про створення та подальше функціонування Центру підтримки технологій та інновацій, оглянули приміщення, де він розташований.

центрцентрцентрцентр

«Дуже хотілося б, що б для Університету відкриття цього центру стало серйозним кроком для комерціалізації наших наукових розробок», – сказав Анатолій Цьось.

центр

Ігор Паренчук подякував ректорові та ВНУ імені Лесі Українки за готовність до співробітництва. «Ми працюємо завдяки вам, завдяки тій інновації, яку ви створюєте. Ми хочемо працювати з вами, бути вашими партнерами», – зазначив Ігор Паренчук.

Декан юридичного факультету Антон Демчук розповів, що у відкритому Центрі підтримки технологій та інновацій працюватимуть представники Університету, взаємодіятимуть зі здобувачами освіти та викладачами, інформуватимуть їх і здійснюватимуть правову підтримку, сприятимуть розвитку та втіленню інноваційних й авторських ідей, їхній реалізації в межах навчального закладу, регіону та країни.

центр

Центр підтримки технологій та інновацій (TISC) створили для надання користувачам належних і високоякісних послуг щодо підтримки технологій та інновацій.

центр

Завдання TISC згідно з договором:

– підтримка та просування діяльності мережі TISC в Україні щодо аналітичних досліджень у сфері реалізації та комерціалізації технологій, набуття, використання та захисту права інтелектуальної власності;

– проведення тематичних конференцій, заходів, організація тренінгів, навчань і семінарів у сфері інтелектуальної власності й інновацій;

– поширення знань із питань створення, правової охорони та комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності;

– здійснення науково-експертної та науково-консультативної діяльності;

– надання користувачам доступу до патентних баз даних й інших джерел патентної та непатентної інформації в сфері інтелектуальної власності з метою здійснення патентного пошуку;

– популяризація напрямів розвитку інтелектуальної власності й інноваційної діяльності;

– сприяння комерціаліазації та трансферу об’єктів права інтелектуальної власності;

– сприяння взаємодії між усіма учасниками інноваційного процесу.

 

Відділ інформаційної політики

Image
центр