Головна / Подляшаник Василь Васильович

Подляшаник Василь Васильович

Подляшаник Василь Васильович
43025, м. Луцьк, пр. Волі, 13
+38(0332)720128

Доцент

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної і соціальної психології Волинського національного університету імені Лесі Українки, співавтор близько 20 наукових статей, кількох навчальних посібників і довідників із психології, у тому числі з грифом МОН України.

Подляшаник Василь Васильович народився 26 жовтня 1970 року в селі Стобихівка Камінь-Каширського району Волинської області. Свою трудову діяльність почав у 1985 році працівником радгоспу „Карасинський” Камінь-Каширського району.

У червні 1986 року вступив до Володимир-Волинського педагогічного училища, яке закінчив у червні 1990 року. Із вересня по грудень 1990 року займав посаду керівника гуртків станції юних туристів м. Ковеля.

У грудні 1990 року Василь Васильович був зарахований слухачем підготовчого відділення зі спеціальності „Педагогіка і методика початкового навчання”. Закінчивши курси, успішно склав іспити та вступив на 1 курс Луцького педагогічного інституту. У жовтні 1992 року був переведений на історичний факультет, який закінчив у 1996 році. У 2002 році закінчив факультет післядипломної освіти Волинського державного університету за спеціальністю „Економіст”.

У 2008 році В. Подляшаник захистив кандидатську дисертацію на тему „Особливості проявів емоційної стійкості особистості співробітників митної служби у соціально складних ситуаціях” в Інституті психології ім. Г. С. Костюка АПН України.

З 2005 року Василь Васильович працює у Волинському державному університеті імені Лесі Українки на посаді помічника ректора, а також за сумісництвом керівником соціально-психологічного центру університету.

З 2007 року по 2019 рік на посаді проректора з економічно-господарської діяльності ВДУ. За час роботи на цій посаді В. Подляшаника зміцнюється матеріальна база університету. Так, за 2008/2009 рік облаштовано новий сучасний спортивний майданчик із проведенням благоустрою між навчальними корпусами № 1 та № 8. Проводиться реконструкція стадіону „Спортивне ядро" із сучасним покриттям майданчиків та бігових доріжок.

У 2009 році для потреб лікувально-реабілітаційного центру університету за сприяння національного фонду „Україна – дітям” був отриманий апарат УЗД, що дозволило покращити медичне обслуговування студентів та працівників університету. Також закінчуються роботи по реконструкції бази практик табору „Гарт”.

Контакти: