Головна / Інформаційний центр Європейського Cоюзу

Інформаційний центр Європейського Cоюзу

Інформаційний центр Європейського Cоюзу
43000, м.Луцьк, вул. Винниченка, 30а (Бібліотека СНУ).
+38(0332)244038

Інформаційний центр Європейського Союзу

29 лютого 2008 року на базі бібліотеки Волинського національного університету було відкрито Інформаційний центр Європейського Союзу (ЄС).

Перші центри європейської документації були створені в 1963 році. На сьогоднішній день у світі діє більше 600 центрів такого типу. Їх відкрито здебільшого при університетах, бібліотеках та дослідницьких установах. Станом на 1 жовтня 2014 р. в Україні функціонує 18 Інформаційних центрів ЄС. Їх діяльність координується Представництвом ЄС в Україні.

Мета діяльності Інформаційного центру Європейського Союзу:

  • поширення інформації про ЄС та його політику;
  • надання інформаційної підтримки навчальним закладам, євроклубам, громадським організаціям, засобам масової інформації та іншим установам у проведенні заходів, які популяризують діяльність ЄС і сприяють розвитку добросусідських відносин між Україною та ЄС;
  • сприяння участі громадськості у дебатах з європейських питань.

Інформаційні центри ЄС мають широкий вибір публікацій та матеріалів офіційних установ ЄС, а також брошур, журналів та інших матеріалів, що стосуються діяльності ЄС.

Шановні користувачі фондами Інформаційного центру ЄС!

У прикріпленому файлі Ви можете знайти повний перелік наявних у нас станом на 1 січня 2016 р. матеріалів з євроінтеграційної тематики (брошури, періодичні видання, книги, листівки, тощо). Усього 1295 одиниць!

Знайшовши видання, що Вас зацікавило, випишіть його реєстраційний номер та/чи назву і завітайте до нас. У затишному куточку Центру Ви зможете опрацювати цікаві Вам джерела інформації та отримати деякі брошури у подарунок!

На найбільш активних користувачів чекають інші призи (ручки, прапорці, значки, блокноти, тощо) з символікою Європейського Союзу та Інформаційного центру ЄС.

 

Чекаємо на Вас!

 Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі

Представництво ЄС в Україні

Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі

Джерела електронної інформації щодо ЄС

Контакти:

Координатор центру:
Катерина Юріївна Деделюк, 
e-mail: delyuk@ukr.net, 
тел. +38-097-817-07-40, 

Документаліст:
Ельвіна Анатоліївна Козак,
тел./факс: +0332-24-40-38.