Головна / Факультети та інститути / Факультет культури і мистецтв

Факультет культури і мистецтв

Декан

факультету культури і мистецтв, 

кандидат мистецтвознавста,

доцент.

43000, м. Луцьк, вул. Ковельська, 15 (навчальний корпус F)
+38(0332)722490

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2010 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2010 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2006 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2015 р.)

ESTS - інформаційний пакет

 

Робочі програми:

"Живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Живопис"(магістр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Малюнок"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Малюнок"(магістр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Пленерний живопис"(магістр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи іконопису"(М/с) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.
"Основи іконопису"(бакалавр) заочна - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.
"Основи іконографії"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи наукових досліджень"(бакалавр) 2017 р. - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи наукових досліджень"(бакалавр) 2015р. - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи наукових досліджень"(бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи технологій і техніки станкового живопису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи компютерного дизайну"(бакалавр) 2017 р. - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

 

"Комп’ютерна графіка"(бакалавр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Мистецькі комп’ютерні технології"(бакалавр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Мистецькі комп’ютерні технології"(магістр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Креслення"(бакалавр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Нарисна геометрія"(бакалавр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Мистецькі комп’ютерні технології"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Комплексне проектування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Комп’ютерна графіка"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Комп’ютерна графіка"(бакалавр) 2014р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Комп’ютерна графіка"(бакалавр) 2013р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Креслення"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Креслення"(бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Нарисна геометрія"(бакалавр) 2015 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Нарисна геометрія"(бакалавр) 2014 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Основи компютерного дизайну"(бакалавр) 2014 - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Креслення"(бакалавр) 2014 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Художньо-комп’ютерні технології"(м/с) - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

 

"Мистецтво рідного краю"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик О.В.

"Художньо-естетичне оформлення приміщень"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик О.В.

"Графіка"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик О.В.

 

"Асистентська практика"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Історія образотворчого мистецтва. Курсова робота"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Образотворче мистецтва рідного краю"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Історія образотворчого мистецтва"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Історія монументально-декоративного живопису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Наскрізна програма практики"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Переддипломна практика"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Теорія та історія архітектури Волині"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

 

"Дизайн"(магістр) - робоча програма. Викладач - Борис Т.П.

"Монументальний живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Борис Т.П.

"Проектна графіка. Шрифт"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Борис Т.П.

 

"Основи декорування інтер’єру"(магістр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.

"Декоративний живопис"(магістр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.

"Писанкарство"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.

"Практикум з декоративно-прикладного мистецтва"(магістр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.
"Методика викладання образотворчого мистецтва"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І. 
"Декоративне мистецтво та основи дизайну"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.
"Фольклор та декоративне мистецтво України"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.
 
"Образотворче мистецтво з методикою викладання"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.
"Робоча програма педагогічної практики"(бакалавр) 2015 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.
"Робоча програма педагогічної практики"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.
"Трудове навчання з практикумом"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.
"Трудове навчання з практикумом"(бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.
"Художня праця"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.
"Художня праця"(бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.
"Художня праця" - дошкільна освіта (бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.
"Художня праця"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.
 
"Декоративно-прикладне мистецтво"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.
"Декоративно-прикладне мистецтво"(магістр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.
"Декоративно-прикладне мистецтво"(м/с) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.
"Основи декоративного розпису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.
"Педагогічний малюнок"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.
"Художній розпис по тканині"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.
"Художній розпис по тканині"(м/с) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.
"Художній розпис тканин"(магістр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.
 
"Основи технології та техніки монументального живопису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Техніки і матеріали в образотворчому мистецтві"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Монументальний живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Монументальний живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Композиція в монументальному живописі"(бакалавр) 2017 р. - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Композиція в монументальному живописі"(бакалавр) 2015 р. - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Копіювання зі зразків"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Основи кольорознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Монументальний живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Основи композиції"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Основи реставрації"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
"Основи технології та техніки монументального живопису"(М/с) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.
 
"Дизайн"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.
"Малюнок"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.
"Живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.
"Композиція"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.
"Копіювання зі зразків"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.
"Основи поліграфії"(магістр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.
 
"Історія монументально-декоративного живопису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Черній Л.А.
"Перспектива в образотворчому мистецтві"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Черній Л.А.
"Скульптура"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Черній Л.А.
 
"Графіка"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чихурський А.С.
"Живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чихурський А.С.
"Малюнок"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чихурський А.С.
"Художньо-прикладна графіка"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чихурський А.С.