Головна / Факультети та інститути / Факультет культури і мистецтв

Факультет культури і мистецтв

Декан

факультету культури і мистецтв, 

кандидат мистецтвознавста,

доцент.

43000, м. Луцьк, вул. Ковельська, 15 (навчальний корпус F)
+38(0332)722490

Освітня програма 2016 р.

Пояснювальна записка до навчального плану 2016 р.

Освітня програма (М/с) 2016 р.

Пояснювальна записка до навчального плану (М/с) 2016 р.

 

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2010 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (бакалавр (М/с), денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2018 р.)

ESTS - інформаційний пакет

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2018 р.)

 

Робочі програми:

"Теорія ансамблю та аранжування"(бакалавр) - робоча програма.

Викладач - Гордійчук А.М.

"Методика і практикум роботи з колективом"(магістр) - робоча програма.

Викладач - Гордійчук А.М.

"Спеціальний музичний інструмент"(бакалавр) - робоча програма (ч1), (ч2).

Викладач - Гордійчук А.М.

"Спеціальний музичний інструмент"(М/с) - робоча програма.

Викладач - Гордійчук А.М.

"Методика музичного виховання"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Гордійчук А.М.

"Основи музичної культури особливості (спецкурс)"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Гордійчук А.М.

"Навчальна практика (асистенська)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Гордійчук А.М.

 

"Мистецькі комп’ютерні технології та дикторство"(магістр) - робоча програма. Викладач - Голощук О.О.

"Робота зі звукоапаратурою"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Голощук О.О.

"Студійний практикум"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Голощук О.О.

"Студійний практикум"(М/с) - робоча програма. Викладач - Голощук О.О.

 

"Акомпанемент"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

"Акомпанемент"(М/с) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

"Методика роботи піаніста-концертмейстера"(магістр) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

"Фортепіано"(баклавр) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

"Фортепіано"(М/с) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

 

"Практикум роботи з інструментальним колективом"(магістр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

"Практикум роботи з оркестром (ансамблем)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

"Оркестровий клас"(магістр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

"Оркестрове диригування"(магістр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

"Оркестровий клас"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

 

"Клас інструментального ансамблю"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Клименко Ж.А.

"Читання з аркуша"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Клименко Ж.А.

 

"Інструментознавство з методикою гри на шкільних інструментах та імпровізацією"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Комп’ютерне музичне редагування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Інструментознавство"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Інструментування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Оркестрові інструменти"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук Н.П.

"Основи диригування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук Н.П.

 

"Основи наукових досліджень"(М/с) - робоча програма. Викладач - Мандрик Ю.Б.

"Фортепіано"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Мандрик Ю.Б.

"Фортепіано"(М/с) - робоча програма. Викладач - Мандрик Ю.Б.

 

"Практикум роботи піаніста-концертмейстера"(магістр) - робоча програма. Викладач - Никитюк Н.С.

 

"Спеціальний музичний інструмент"(М/с) - робоча програма. Викладач - Охманюк В.Ф.

"Спеціальний музичний інструмент"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Охманюк В.Ф.

"Художня лабораторія народного мистецтва (інструментальна група)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Охманюк В.Ф.

"Художня лабораторія народного мистецтва (інструментальна група)"(М/с) - робоча програма. Викладач - Охманюк В.Ф.

 

"Інструментознавство"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Сточанська М.П.

"Методика роботи з оркестром (ансамблем)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Сточанська М.П.

 

"Спеціальний музичний інструмент" - (магістр) - робоча програма. Викладач - Шиманський П.Й.

"Методика викладання гри на спеціальному музичному інструменті" - (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Шиманський П.Й.

"Спеціальний музичний інструмент"(магістр) - робоча програма. Викладач - Шиманський П.Й.

 

"Постановка голосу"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Бень С.А.

"Постановка голосу"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Бень С.А.

 

"Методика роботи з хором"(магістр) - робоча програма. Викладач - Гаврилюк В.Є.

 

"Аранжування"(магістр) - робоча програма. Викладач - Гонтар О.С

"Аранжування"(магістр) 2 - робоча програма. Викладач - Гонтар О.С.

"Аранжування на естрадно-джазовій основі"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Гонтар О.С.

"Філософія мистецтва"(магістр) - робоча програма. Викладач - Головей В.Ю.

 

"Переддипломна практика"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Основи теоретичного музикознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Основи теоретичного музикознавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Український літературно-музичний дискус"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Музична психологія"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Гармонія та аналіз музичних творів"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Музична психологія і терапія"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Музична терапія"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Виробнича практика (переддипломна)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Гармонія"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Виробнича практика (переддипломна)"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Основи теоретичного музикознавства"(М/с) 2017р. - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Український літературно-музичний дискурс"(магістр) 2017р. - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

 

"Естрадний спів"(магістр) - робоча програма. Викладач - Зарицький А.О.

"Асистентська практика (виробнича)"(магістр) 2018 р. - робоча програма. Викладач - Зарицький А.О.

"Асистентська практика (виробнича)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Зарицький А.О.

 

"Методика і практикум роботи з вокальним ансамблем"(магістр) - робоча програма. Викладач - Зарицька А.А. 

"Методика постановки голосу"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Зарицька А.А.

 

"Джаз-хор"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Практикум роботи з вокальним колективом"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Історії естрадного та джазового вокального виконавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Історії естрадного та джазового вокального виконавства"(магістр) 2018 р. - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор(Естрадно-джазовий ансамбль)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор(Естрадно-джазовий ансамбль)"(М/с) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор(Естрадно-джазовий ансамбль)"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Методика роботи з естрадним вокальним ансамблем"(магіст) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор і сценічна пластика"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор і сценічна пластика"(М/с) - робоча програма 2015 р. Викладач - Кириченко І.О.

 

"Мистецький менеджмент, маркетинг та основи анімації"(магістр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Основи теоретичного музикознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Джаз-хор"(магіст) - робоча програма 2015 р. Викладач - Кириченко І.О.

"Мистецький менеджмент і маркетинг"(магістр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Основи теоретичного музикознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Елементарна теорії музики та аналіз музичних творів"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Історія музики"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч 2). Викладач - Ігнатова Л.П.

"Основи теорії музики"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Українська музична народна творчість"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Сольфеджіо на естрадно-джазовій основі"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Робоча програма навчальної (фольклорної) практики"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

 

"Сучасна музика" (магістр) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Історія музичної культури" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Історія музичної культури" (М/с) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Теорія музично-творчої діяльності" (магістр) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Історія зарубіжної музичної культури"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч2). Викладач - Коменда О.І.

"Історія зарубіжної музичної культури"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч2). Викладач - Коменда О.І.

"Сучасна зарубіжна музична культура"(магістр) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Сучасна українська музична культура"(магістр) - робоча програма (ч1)(ч2).. Викладач - Коменда О.І.

 

"Хорознавство та аранжування" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Корольчук О.Л.

"Хорознавство та аранжування" (М/с) - робоча програма. Викладач - Корольчук О.Л.

"Хорознавство"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Корольчук О.Л.

"Естрадний спів"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Корольчук О.Л.

"Естрадний спів"(М\c) - робоча програма 2015 р. Викладач - Корольчук О.Л.

"Естрадний спів"(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Корольчук О.Л.

 

"Сучасні системи мистецької освіти та інклюзивного навчання"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кузава І. Б.

"Сучасні системи музичної освіти"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кузава І. Б.

 

"Хоровий клас"(магістр) - робоча програма 2018 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Регентське мистецтво бакалавр Мойсіюк В. В."(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Регентське мистецтво бакалавр Мойсіюк В. В."(М\c) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Регентське мистецтво бакалавр Мойсіюк В. В."(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Хоровий клас"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Хоровий клас"(М\c) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Хоровий клас"(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Хоровий клас"(магістр) 2017 р. - робоча програма. Викладач - Мойсіюк В.В.

 

"Історія українського хорового та вокального виконавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

 

"Історія українського хорового та вокального виконавства"(магістр) 2018 р. - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Хорове диригування"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія виконавського мистецтва"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія виконавського мистецтва"(магістр) 2018 р. - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Практикум роботи з хоровим колективом"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Основи хорового диригування"(М\с) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Ансамбль народної музики"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Історія українського хорового мистецтва"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Основи хорового диригування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Сольфеджіо (індивідуальне)"(М\с) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Теорія ансамблю та аранжування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Методика та практика вокально-хорової роботи"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія народного мистецтва (вокальна група)"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія народного мистецтва (вокальна група)"(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія народного мистецтва"(магістр) 2017р. - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

 

"Методика викладання музичного мистецтва"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Панасюк С.Л.

"Робоча програма виробничої практики (музично-педагогічної)"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Панасюк С.Л.

"Теорія та історія музичної педагогіки"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Панасюк С.Л.

"Сучасні системи музичної освіти"(магістр) - робоча програма. Викладач - Панасюк С.Л.

 

"Хорове диригування"(магістр) 2017р. - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хоровий клас"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Методика викладання хорових дисциплін"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хоровий клас"(магістр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(магістр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хоровий клас"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове аранжування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.
"Хорове диригування"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Стець Л.Л.
"Хорове диригування"(М\с) - робоча програма 2015 р. Викладач - Стець Л.Л.
"Хорове диригування"(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Стець Л.Л.
 
"Основи музичної композиції"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тиможинський В.А.
"Поліфонія"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч2). Викладач - Тиможинський В.А.
"Сольфеджіо"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч2). Викладач - Тиможинський В.А.
 
"Історія естрадного та джазового вокального виконавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Чепелюк В. А.
"Теоретичні основи естрадного співу"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чепелюк В. А.
"Естрадний спів"(магістр) - робоча програма. Викладач - Чепелюк В. А.
"Естрадний спів"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чепелюк В. А.
"Естрадний ансамблевий практикум"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Чепелюк В. А.

"Естрадний ансамблевий практикум"(М\с) - робоча програма 2015 р. Викладач - Чепелюк В. А.

"Сольний та ансамблевий вокальний практикум"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Чепелюк В. А.
"Сольний та ансамблевий вокальний практикум"(М\с) - робоча програма 2015 р. Викладач - Чепелюк В. А.
 
"Основи музичної композиції"(магістр) - робоча програма. Викладач - Шурдак М. І.
"Основи теоретичного музикознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Шурдак М. І.
 
"Історія українського інструментального виконавства"(магістр) 2018р. - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.
"Історія українського інструментального виконавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.
"Історія українського інструментального виконавства"(магістр) заочна форма - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.
"Спеціальний музичний інструмент" (бандура), (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.
"Історія українського інструментального виконавства" (бандура), (М\с) - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.