Головна / Факультети та інститути / Факультет культури і мистецтв

факультету культури і мистецтв,

кандидат мистецтвознавста,

доцент.

43000, м. Луцьк, вул. Ковельська, 15 (навчальний корпус F)

Факультет культури і мистецтв

Рік заснування факультету: 1 вересня 1994 р. у відповідності до перспективного плану розвитку Волинського державного університету імені Лесі Українки створено Інститут мистецтв. 31 вересня 2016 року відповідно до Закону України "Про вищу освіту" Інститут мистецтв перейменовано на факультет мистецтв. З вересня 2017 р. у зв'язку з приєднанням кафедри культурології і менеджменту соціокультурної діяльності, факультет мистецтв перейменовано на факультет культури і мистецтв. Даний факультет провадить освітню діяльність з підготовки фахівців за освтнім ступенем „Бакалавр”, „Магістр” за спеціальностями „Музичне мистецтво”, „Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”, „Хореографія” на денній та заочній формах навчання.