Головна / Данильчук Анна Леонардівна

Данильчук Анна Леонардівна

Данильчук Анна Леонардівна
43025, пр. Волі, 13
+38(0332)720129

Кандидат філологічних наук, доцент

Данильчук А.Л. народилася 13 серпня 1984 року в місті Луцьк. У 2001 році закінчила луцьку спеціалізовану школу №1 з поглибленим вивчення англійської мови із золотою медаллю. Впродовж 2001-2006 років навчалася на факультеті романо-германської філології Волинського національного університету імені Лесі Українки, який закінчила з відзнакою, отримала ступінь магістра прикладної лінгвістики. Із 2006 по 2009 роки навчалася у аспірантурі Волинського національного університету імені Лесі Українки, а в 2011 році успішно захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук у спеціалізованій раді Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

З 2006 року працює на кафедрі прикладної лінгвістики, спочатку на посаді асистента кафедри, з 2011 року - старшого викладача і з 2014 року - доцента. 

Вільно володіє англійською мовою. Проводить навчальні тренінги із публічного мовлення.

Анна Данильчук є в числі учасників-переможців грантових проектів, що фінансуються Європейською Комісією, зокрема, проекту “MILETUS – Розвиток потенціалу студентської мобільності у вищих навчальних закладах Сербії та України”, за програмою Еразмус+, напрям КА2 та проекту “European Union Language Policy”, за програмою Еразмус+, напрям Жан Моне

Данильчук А.Л. є автором понад 30 наукових публікацій та методичних рекомендацій. Окрім наукових праць, Анна Данильчук є автором багатьох публікацій науково-популярного характеру та веде свій блог на сайті щоденної всеукраїнської газети "День".