Головна / Центр французької мови та культури

Центр французької мови та культури

43000, м. Луцьк, проспект Волі 13, к. 224
+38(0332)246547

Центр французької мови та культури створений як складова частина  кафедри романських мов та інтерлінгвістики в структурі Інституту іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки  в межах угоди про співпрацю між кафедрою романських мов та інтерлінгвістики й Асоціацією AES  Alsace (Actions et Echanges Slaves), (Франція).

Центр французької мови та культури створюється з метою:

• підвищення рівня знань  мови, культури, літератури та історії Франції;
  • створення сприятливих умов для навчання та самостійної роботи студентів, науково-методичної роботи викладачів та аспірантів;
  • сприяння взаємозбагаченню національних культур, укріпленню освітніх, суспільних та економічних зв’язків між Україною та Францією;
  • знайомства з французьким національними звичаями та традиціями;
  • проведення зустрічей з представниками посольств, главами представництв французьких фірм та організацій, що акредитовані в Україні;
  • можливість відвідування та ознайомлення з університетом, зокрема, учнів старших класів -  майбутніх студентів СНУ імені Лесі Українки.