Головна / База практик табору "Гарт" СНУ імені Лесі Українки

База практик табору "Гарт" СНУ імені Лесі Українки

Волинська область, Шацький район, с. Світязь, База практик табору «Гарт»
+380 97 757 1483

Ласкаво запрошуємо!

3D-подорож по Спортивно-оздоровчому табору ГАРТ!

На півночі Волині в мальовничому куточку українського Полісся знаходяться Шацькі озера. Тут зосереджені оз. Світязь, Пісочне, Пулемецьке, Люцимир, Піщанські та ін. Поєднання водної блакиті озер із веселою зеленню хвойних і мішаних лісів створює неповторні поліські краєвиди. Озера й навколишні ландшафти стали центром Шацького природного національного парку. Поблизу с. Скулин серед лісу знаходиться оз. Нечимне, ніжна й задумлива краса якого надихала Лесю Українку. Нечимне опоетизоване нею в «Лісовій пісні».

 

Саме на мальовничих берегах найбільшого в Україні оз. Світязь розташована база практик табору «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Уже більше 40 років студенти навчального закладу мають можливість проходити практику, брати участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних й університетських науково-практичних конференціях, семінарах, оздоровлюватися та відпочивати.

За ініціативи ректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана було розпочато реконструкцію табору, адже вісім старих дерев’яних будиночків і шість колиб не вміщували й третини студентів-практикантів. Умови табору не дозволяли приймати студентів і викладачів у холодну пору року, він діяв лише в літні місяці.

На сьогодні база практик гостинно зустріне 200 бажаючих відпочити. Перш за все, зведено великі спальні корпуси – «Вулик», «Мурашник» – це двоповерхові приміщення з кімнатами на 2–3 особи та будиночки для відпочинку з усіма зручностями (меблі, холодильник, телевізор та ін.). До дерев’яних конструкцій підведено нові вентиляційні, опалювальні й каналізаційні системи, що дає змогу приймати людей протягом усього року. Кожна будівля має оригінальну назву: «Срібний вовк», «Ведмежа лапа», «Пузата жаба», «Беркут», «Нора борсука», «Три лелеки», «Великий павук», «Травневий хрущ», адміністративний корпус «Мандрівний сокіл», конференц-зал – «Сова», сауна – «Хата бобра», їдальня – «Три ведмеді». Особливою гордістю є конференц-зала, розрахована на 300 місць. Поблизу пляжу розташований літній бар і танцювальний майданчик.

Неповторний природний ландшафт, екологічно чиста місцевість, краса природи, благодатний клімат, ласкаве сонце, цілюща вода озера дали поштовх на проведення студентського фестивалю української естрадної пісні «На хвилях Світязя» на базі практик табору «Гарт», організатором якого виступає Волинський національний університет імені Лесі Українки. Щороку учасниці конкурсу «Міс університету» мають змогу влітку відпочити на території бази.

Табір має спортивно-оздоровче спрямування, тому викладачі, працівники, студенти й гості бази відпочинку можуть провести вільний час на майданчиках для гри у волейбол, баскетбол, гандбол, на тенісних кортах, гімнастичних майданчиках, футбольному стадіоні. Усі бажаючі можуть відпочити в спортивно-оздоровчому таборі "Гарт" в осінньо-зимовий період.

Багато вже зроблено, проте будівництво продовжується й ведеться на основі природних, екологічно чистих матеріалів, за новітніми технологіями та з дотриманням сучасних вимог будівництва.

База практик табору «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки ласкаво запрошує всіх бажаючих відпочити на березі озера Світязь!

Контакти:

Віртуальний тур

Великі спальні корпуси – «Вулик» та «Мурашник»


«Травневий хрущ»


«Пузата жаба» та «Нора борсука»