Головна / Всі публікації
Ср, Вересень, 23, 2020

На базі Університету відбудеться Міжнародна конференція програми транскордонного співробітництва «Польща–Білорусь–Україна», яка цьогоріч стосуватиметься безпеки у сфері охорони здоров’я на території програми. Про це повідомив 21 вересня під час зустрічі в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки доктор Лєшек Буллєр – директор Центру європейських проєктів (Варшава, Республіка Польща). 

 

Робоча зустріч відбулася за участі ректора Лесиного вишу Анатолія Цьося, проректора з науково-педагогічної роботи та інновацій Вадима Ульянова, представника бюро...

Ср, Вересень, 23, 2020

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки долучився до пілотного проєкту Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP). 


Зокрема, у 2020/2021 навчальному році доценти факультету економіки та управління Олена Івашко та Наталія Грицюк будуть впроваджувати у навчальний процес дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами». Для...

Ср, Вересень, 23, 2020

Щиро радіємо за студентів і випускників факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, які здобули медалі в командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який відбувся 17–20 вересня у Полтаві.


Про це пише інтернет-видання «ВолиньPost». 

...
Вт, Вересень, 22, 2020

За роки навчання в аспірантурі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (2010–2013 рр.) багато теплих спогадів пов’язано з науковою роботою факультету психології, зокрема кафедри педагогічної та вікової психології.

 

Найкращим наставником, відданим справі наукової діяльності, був і залишається мій науковий керівник – завідувач кафедри, доктор психологічних наук, професор Ярослав Гошовський. Під його керівництвом захищено 10 дисертацій, одна з них – моя: «Психологічні особливості становлення економічної ідентичності в ранньому юнацькому віці».

 

Ярослав Олександрович – не лише талановитий педагог, а й засновник і координатор наукової...

Вт, Вересень, 22, 2020

Викладачі факультету економіки та управління Світлана Бегун, Надія Буняк, Наталія Коленда, Інна Милько взяли участь у Х Міжнародній конференції «Передові комп’ютерні інформаційні технології» (ACIT–2020), яка тривала 16–18 вересня у Дегендорфі (Німеччина).


Організаторами події стали Тернопільський національний економічний університет, University Of South Bohemia (Чеська Республіка), Deggendorf Institute Of Technology, IEEE, Section/...

Сторінки