Головна / Всі публікації
Пт, Грудень, 14, 2018

12 грудня, напередодні свята Андрія Первозванного, на факультеті педагогічної освіти та соціальної роботи СНУ імені Лесі Українки відбулися Андріївські вечорниці. Участь у цьому дійстві взяли студенти спеціальності «Початкова освіта» 22, 41, 42 груп, а також уся глядацька аудиторія.

Найцікавішим заняттям цього вечора було ворожіння. Існує повір'я, що в ніч з 12-го на 13-те грудня відбуваються містичні речі і можна відкрити для себе таємницю майбутнього. І це майбутнє –...

Чт, Грудень, 13, 2018

12 грудня ректор Ігор Коцана провів зустріч із головою громадської організації міжнародного альянсу «Азербайджан – Україна» Ельмаром Мамедовим, разом з яким до вишу завітали керівник департаменту економіки та європейської інтеграції Волинської ОДА Андрій Ткачук і президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич.

Тема зустрічі: перспектива навчання азербайджанських студентів на Волині, зокрема у СНУ імені Лесі Українки. Гість цікавився напрямами та...

Чт, Грудень, 13, 2018

11 грудня в актовій залі головного корпусу відбулася конференція трудового колективу, під час якої ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан прозвітував про роботу вишу за минулий рік.

Крім того, на порядок денний винесли такі питання: про виконання колективного договору і Угоди з охорони праці та внесення змін і доповнень до колективного договору; затвердження складу комісії з трудових спорів СНУ імені Лесі Українки; обрання уповноваженої найманої працівниками особи з...

Ср, Грудень, 12, 2018

6 грудня на факультеті психології та соціології студенти 22 групи брали участь у воркшопі «Відродження традицій як спосіб збереження цілісності особистості».

Під час воркшопу молодь не лише обговорила традиції, поділилася цікавими фактами, але й кожен студент виготовив для себе традиційну іграшку, котра передається з покоління в покоління і має різні значення у нашому житті – ляльку-мотанку.

...

Вт, Грудень, 11, 2018

4 грудня в навчально-сервісному центрі «А-B Hub» зібралися студенти з десяти факультетів СНУ імені Лесі Українки, аби позмагатися в «Креативному баттлі» – битві активних творчих талановитих людей. Команди об’єдналися для досягнення спільної мети – створення ідеї дизайну приміщення коворкінгу, тем креативних заходів та цікавих стартапів, які переможець матиме змогу втілити у життя у стінах «А-B Hub».

За перше місце змагалися такі факультети: педагогічної освіти та...

Сторінки