Головна / Всі публікації
Чт, Жовтень, 18, 2018

Це рядки з вірша молодої поетеси, учасниці літературно-мистецької студії «Зорі над Стиром» та літературного об’єднання «Без меж», випускниці факультету філології та журналістики Лесиного вишу Ольги Антош, котра 18 жовтня презентувала у стінах своєї альма-матер свою першу збірку «У пошуках неба». Представила її присутнім (а це були переважно студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та вихованки Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Герої Небесної Сотні) методист бібліотеки СНУ Світлана Кресак.

...
Чт, Жовтень, 18, 2018

Кафедра історії та культури української мови постала на теренах Лесиного вишу, реорганізованого у 1993 році з Луцького педінституту в університет, у жовтні того ж таки року. Нині минуло 25 літ від дня її створення, тож настрій усіх, хто прибув 17 жовтня на факультет філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, щоб узяти участь в урочистому дійстві з цього приводу (назва його була – «“Оця реальна мить вже завтра буде спомином”, або Кафедра у вимірах часопростору») був святковий, ювілейний.

...

Вт, Жовтень, 16, 2018

Інформація про передачу в оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Назва та місце знаходження організації, що передає в оренду приміщення:

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, за адресою:  м. Луцьк, просп. Волі, 13....

Вт, Жовтень, 16, 2018

З метою навчальної екскурсії студенти факультету філології та журналістики нещодавно відвідали книгарню «Є».

Як добре, коли сто двадцять хвилин заняття проходять цікаво та пізнавально, а те, про що вивчаєш на парах, можна потримати в руках. Саме таке заняття пройшло у видавців-другокурсників факультету філології та журналістики з навчальної дисципліни «Артбуки». Студенти на чолі з викладачем Наталією Шульською провели пару в книгарні «Є».

...
Пт, Жовтень, 12, 2018

У день Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо своїх героїв – уславлених воїнів українського козацтва, Української повстанської армії та захисників Вітчизни.
Ще за часів Запорізької Січі козаки вважали Божу Матір своєю заступницею. Богородиця й нині є захисницею наших військовослужбовців, добровольців, які боронять українську землю від ворога.
Нехай це величне свято благодаттю й любов’ю сповнить наші серця, а покров Пресвятої Богородиці оберігає нас. Зичу всім здоров’я, щастя, миру, злагоди та перемоги добра над злом!

Із повагою –
ректор СНУ імені Лесі Українки ...

Сторінки