Головна / Всі публікації / 16, Жовтень 2020
Пт, Жовтень, 16, 2020

За ініціативи ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP TM), Міністерства освіти та науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України у 2019 році розпочалася підготовча фаза проєкту «Підприємницький університет».

 

Після долучення до дружньої сім’ї академічних бізнес-інкубаторів YEP діяльність клубу розпочалась із реалізації та тестування навчальної програми StartUp Semester, що стала основою для створення курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».

 

Наразі к.екон.н. Максим Войчук викладає курс магістрам факультету міжнародних відносин спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини. У межах курсу студенти...

Пт, Жовтень, 16, 2020

Під патронатом Міністерства закордонних справ Польщі 8–12 жовтня 2020 року в Бердянську пройшли Дні польської науки.

 

Організатори цього заходу: Інститут славістики Польської академії наук, Представництво Польської академії наук у Києві та Генеральне консульство РП у Харкові. Одна з основних подій цих днів – ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Через навчання польської мови до формування особистості».

 

Викладачі факультету міжнародних відносин: к. філол. н., доцент кафедри іноземних мов та перекладу Цьолик Наталія і д. філол. н., доц., професорка цієї ж кафедри Сухарєва Світлана представляли на міжнародній конференції Інститут Польщі Університет...

Пт, Жовтень, 16, 2020

На факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені 80-річчю Університету імені Лесі Українки. Ініціювала змагання кафедра фітнесу та циклічних видів спорту.

 

Одними із пріоритетних завдань заходу, насамперед, є подальший розвиток легкої атлетики на усій території Волинської області, підвищення якості та ефективності роботи територіальних органів виконавчої влади з фізичної культури і спорту, а також здійснення оцінки тренерської роботи закладу вищої освіти в розвиток легкої атлетики.

 

...

Пт, Жовтень, 16, 2020

15 жовтня поблизу головного корпусу нашого Університету відбулися заходи з нагоди 80-річчя. На дійство завітало чимало почесних гостей, представники професорсько-викладацького складу, працівники, студенти та випускники вишу.  


Святкування розпочалося зі спільного виконання Гімну України й Університету. Після цього до слова запросили ректора Анатолія Цьося. Він розповів про розвиток волинської освітньої традиції, створення Луцького педінституту та його розвиток, найбільші здобутки Університету, закцентував...