Головна / Всі публікації / 15, Жовтень 2020
Чт, Жовтень, 15, 2020

17 жовтня 2020 року в Луцьку відбудеться  III Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс  дітей та молоді «Екзерсис - 2020» з нагоди 80-річного ювілею Університету Лесі Українки.

 

Участь у фестивалі   братимуть  танцювальні  колективи Волинської, Рівненської, Вінницької та Львівської областей. Організатором фестивалю є Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки. Автор проєкту – Леся Косаковська, кандидат мистецтвознавства, завідувачка кафедри хореографії факультету  культури і мистецтв. Захід відбудеться за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, Національної...

Чт, Жовтень, 15, 2020

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков привітав Університет з нагоди 80-річного ювілею.
Чт, Жовтень, 15, 2020

До Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки надійшло привітання з нагоди 80-річчя створення вишу із Університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща), який є партнером нашого закладу. Зокрема, між закладами діє угода про проведення спільного, польсько-українського навчання та видачі «подвійних» дипломів

Чт, Жовтень, 15, 2020

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі відслужили молебень із нагоди 80-річчя Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 

 

Сонм священників Волинської єпархії ПЦУ на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом відслужили молебень, під час якого просили у Всевишнього послати міцного здоров’я, миру та благополуччя керівництву, всім працівникам і студентам Лесиного вишу, а закладу – процвітання. 

...
Чт, Жовтень, 15, 2020

Публікуємо Наказ ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолія Цьося щодо тимчасового переходу на дистанційну форму навчання від 13 жовтня 2020 року.