Головна / Всі публікації / 13, Жовтень 2020
Вт, Жовтень, 13, 2020

12 жовтня в актовому залі Університету проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна, начальник відділу міжнародних зв’язків Владислав Коломечюк, провідний фахівець із роботи з іноземними студентами та викладачами сектора іноземних учасників освітнього процесу Ірина Татушко і фахівець по роботі з європейськими програмами та проектами Марина Дишко поспілкувалися зі студентами-іноземцями.

Присутні обговорили навчальний і виховний процес у виші, умови перебування у нашій державі, а також ознайомили молодь із...

Вт, Жовтень, 13, 2020

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки запрошує, викладачів, студентів, випускників та усіх волинян на урочистості з нагоди 80-річчя закладу.

Урочистості з нагоди 80-річчя Університету Лесі Українки відбудуться 15 жовтня 2020 року.

На площі перед головним корпусом Університету, що знаходиться за адресою проспект Волі,13 відбудеться святковий концерт та урочиста академія.

Урочиста академія з нагоди 80-річчя вишу запланована на 17:00, а святковий концерт майстрів мистецтв та художніх колективів Університету розпочнеться о 18:00.

Будемо раді Вашій присутності.