Головна / Всі публікації / 12, Жовтень 2020
Пн, Жовтень, 12, 2020

Вівторок. Улюблений факультет. Коворкінг. І творчий викладач. Йдеться про Ірину Петрівну Левчук і спецкурс «Мистецтво публічного виступу». Із нею кожна пара особлива, навіть незважаючи на погодні умови. Сонце – ми спілкуємося на вулиці. Дощ – у творчому просторі для студентів. 


Сьогодні ми опинилися в затишку, в коворкінгу. На занятті опрацьовували алгоритми для урочистих промов. Ірина Петрівна, як і завжди, ділилася з нами різними «фішками» успішних промовців і вчила бути професіоналами. Уже на першому занятті я зрозуміла, що красномовство – це мистецтво. Цікаві...

Пн, Жовтень, 12, 2020

Нещодавно на факультеті психології та соціології відбулася цікава та корисна зустріч викладачів, студентів й аспірантів зі стейкхолдерами. Запрошені гості – директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк і керівниця рекреаційного комплексу «Сіті парк» Христина Назар виступили перед численною студентською аудиторією з нестандартними лекціями-наративами про специфіку працевлаштування та фахової самореалізації в сучасному соціально-економічному просторі.  


Роман Романюк коротко розповів про свій професіогенез від студента-...

Пн, Жовтень, 12, 2020

9 жовтня на факультеті психології та соціології з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я відбувся тренінг «Позитивне мислення – основа відмінного психічного здоров’я». Провели захід заступник студентського декана Юлія Хвесик і голова наукового товариства факультету Лілія Ляшко.


Учасники тренінгу мали змогу оцінити стан свого психічного здоров...

Пн, Жовтень, 12, 2020

Викладачі кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності у навчальному процесі використовують не лише традиційні форми викладання, а й упроваджують нові. 


Так, під час вивчення курсу «Експозиційна та культурно-освітня робота музеїв» студенти спеціальності «Музеєзнавство, пам’яткознавство» написали текст до картини, який мала прочитати людина з вадами зору. На перший погляд це було легко. Та коли студентові запропонували намалювати те, що описав його товариш, це виявилося досить складним завданням. Майбутні музейники зрозуміли, що...

Пн, Жовтень, 12, 2020

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулася година пам’яті Василя Голюка, педагога, поета та прозаїка, який понад 20 років працював на посаді провідного редактора інформаційно-видавничого центру вишу, на яку зібралися родичі, шкільні друзі, колеги Василя Савоновича і просто ті, кого звела з ним доля. 

 

Методист бібліотеки вишу Світлана Кресак, читаючи вірш пана Василя «Люблю. Нікого не люблю», зазначила, що їй як жінці хочеться...

Сторінки