Головна / Всі публікації / 9, Жовтень 2020
Пт, Жовтень, 9, 2020

7 жовтня 2020 р. другокурсники спеціальності 034 «Культурологія» у межах навчального заняття з культурно-дозвіллєвої діяльності побували у Волинському краєзнавчому музеї на етнографічній виставці «Зооморфні мотиви в українському народному мистецтві».

 

В експозиції виставки представлені традиційні види українського декоративно-ужиткового мистецтва, які датуються XX – початком XXI ст. На вишитих рушниках, народному вбранні, гончарних виробах, писанках, дитячих іграшках зображена зооморфна й антропоморфна символіка – реальні тварини, птахи, комахи, а також їхні міфічні образи.

 

Неабияким відкриттям для студентів стала розповідь про так звану брокарівську...

Пт, Жовтень, 9, 2020

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось зустрівся з Генеральним консулом Республіки Чехія у Львові Павелом Пешеком і консулом з питань культурної та економічної співпраці Владіміром Кадлецом.

 

На зустрічі також була присутня проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії Наталія Уляницька, професор кафедри міжнародних відносин і регіональних студій Володимир Лажнік та завідувач кафедри гістології Медичного інституту Ярослав Степанюк.

 ...

Пт, Жовтень, 9, 2020

8 жовтня у СНУ імені Лесі Українки відбулися вибори нового голови Студентської ради Університету. На посаду очільника студентського самоврядування висувався один кандидат – Олександр Шум, четвертокурсник юридичного факультету.

 

За результатом підрахунку бюлетенів виборчою комісією, кандидат отримав 418 голосів «ЗА» із 585 можливих. Серед основних завдань новий голова студентської ради ставить за мету: захист студентів та налагодження міцної співпраці між адміністрацією Лесиного вишу і студентства.

 

...
Пт, Жовтень, 9, 2020

Кафедра підприємництва і маркетингу спільно з факультетом права та адміністрації Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції учнів, студентів, аспірантів і молодих вчених «Інноваційний розвиток та безпека підприємств в умовах неоіндустріального суспільства», яка відбудеться 27 жовтня 2020 року на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.


...