Головна / Всі публікації / 8, Жовтень 2020
Чт, Жовтень, 8, 2020

До 13 листопада СНУ імені Лесі Українки має доступ до колекції Case Files компанії AccessMedicine від McGraw-Hill Education.  


Case Files...

Чт, Жовтень, 8, 2020

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки триває цикл заходів, приурочених до святкування тижня географічного факультету.

 

7 жовтня тиждень географічного факультету продовжився екскурсією природно-заповідними й історико-культурними об’єктами Луцька, в якій взяли участь студенти академічних груп Гео-21, Гео-22, Гео-33, доценти кафедри фізичної географії Лариса Чижевська, Зоя Карпюк, Сергій Полянський, інженери лабораторії краєзнавчих атласів Олена Антипюк і Роман Качаровський.  

...
Чт, Жовтень, 8, 2020

Волинський національний університет імені Лесі Українки оголошує набір на підготовче відділення учнів 11 класів, випускників закладів середньої освіти, професійно-технічних училищ і коледжів, які будуть складати зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 р.


КРОК 1. Докладно ознайомтеся з інформацією. Зверніть увагу на особливі умови. Якщо виникли запитання, зверніться за додатковою інформацією: м. Луцьк, просп. Волі, 13, каб. 208 із 9.00 до 17.00. Тел.: (0332) 24-84-48.

 

ПРОПОНУЄМО:

Підготовку до незалежного оцінювання знань (ЗНО) з дисциплін:

  1. Українська...
Чт, Жовтень, 8, 2020

Редакція DOU представила оновлений рейтинг вишів для ІТ-галузі, що побудований на результатах вступної кампанії 2020 р. В нього увійшли виші, які були найпопулярнішими серед абітурієнти IT-спеціальностей із найвищим конкурсним балом.  

 

У рейтингу представлені університети, що отримали не менше як 200 заявок на всі IT-спеціальності. Із цим бар’єром у перелік потрапили 82 виші. Спеціальності, які аналізувала редакція: «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Кібербезпека», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології...

Чт, Жовтень, 8, 2020

7 жовтня в межах тижня географічного факультету відбувся брейн-ринг. Студенти усіх спеціальностей факультету поділилися на 8 команд і відповідали на різноманітні запитання. Організатор змагань – старший викладач кафедри фізичної географії Валентина Чабанчук. 


На початку заходу організатори наголосили, щоб...