Головна / Всі публікації / 7, Жовтень 2020
Ср, Жовтень, 7, 2020

Представники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відвідали відкриття виставки «Кароль Войтила. Народження», яка приурочена 100-й річниці від дня народження Папи Римського Івана Павла ІІ. 

 

Урочисте відкриття відбулось у кафедральному костелі святих Петра і Павла. На заході також був присутній Генеральний консул Республіки Польща в м. Луцьку Славомір Місяк, представники...

Ср, Жовтень, 7, 2020

6 жовтня на географічному факультеті відбувся семінар «Академічна доброчесність як пріоритет сучасної освіти».

 

У заході взяли участь студенти академічних груп Гео-31, Гео-32, Гідр-33, Гео-34О спеціальностей 106 «Географія» ОПП «Географія», 103 «Науки про Землю» ОПП «Гідрологія» та 014 «Середня освіта. Географія» ОПП «Середня освіта. Географія. Економіка». Організатори семінару – кандидати географічних наук, доценти кафедри економічної та соціальної географії Тарас Погребський і Геннадій Голуб.

 

Науковці та студентство обговорили проблеми та перспективи дотримання академічної доброчесності й поділилися досвідом міжнародних стажувань із цієї теми.

 ...

Ср, Жовтень, 7, 2020

Торік на факультеті міжнародних відносин уперше була запроваджена іспанська мова як основна іноземна. Її обрали здебільшого ті студенти, які уже володіють англійською на високому рівні та бажали скористатися можливістю поповнити список опанованих мов ще однією.

 

 

 

Цей семестр навчання почався для них із чудової нагоди поспілкуватися із носієм іспанської мови, аргентинцем Даніелем Ріерою, співробітником американської круїзної кампанії «Holland America Line». Молодих людей об’єднала безліч спільних тем про Аргентину й Україну, інші країни світу, а...

Ср, Жовтень, 7, 2020

24 вересня студенти та викладачі кафедри лісового та садово-паркового господарства відвідали державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» (м. Брюховичі).

Директор підприємства Федір Пелиньо ознайомив відвідувачів із сучасними технологіями, які використовують на Львівщині для забезпечення лісокультурних робіт високоякісним насінням і садивним матеріалом із закритою кореневою системою. Студенти на практиці побачили та засвоїли процес народження...