Головна / Всі публікації / 6, Жовтень 2020
Вт, Жовтень, 6, 2020

Із 6 жовтня розпочалася серія робочих зустрічей проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариси Засєкіної із завідувачами кафедр факультетів й інститутів Університету.  


Сьогодні проректор поспілкувалася із завідувачами кафедр факультету інформаційних технологій і математики Марією Хомяк, Світланою Гембарською, Оксаною Мекуш і Юрієм Сачуком. 


...

Вт, Жовтень, 6, 2020

5 жовтня в межах проведення тижня географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся круглий стіл на тему «Сучасні вимоги щодо підвищення якості навчання учасників освітнього процесу в закладах вищої освіти України». 


У заході взяли участь студенти академічних груп Гео-21, Гео-22, Гео-33, Гео-41, ФГ-61М спеціальностей 106 «Географія» ОПП «Географія» та 103 «Науки про Землю» ОПП «Гідрологія». Організатори круглого столу – кандидати географічних наук, ...

Вт, Жовтень, 6, 2020

У вересні на засіданні вченої ради факультету психології та соціології кандидат соціологічних наук, доцент кафедри загальної та соціальної психології і соціології Ольга Кузьмук доповіла про результати проведення онлайн-опитування «Якість навчання та організація навчального процесу на факультеті психології та соціології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки». В опитуванні взяли участь 65 % студентів факультету.


...

Вт, Жовтень, 6, 2020

ПРОГРАМА ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ПОЛЬЩА-БІЛОРУСЬ-УКРАЇНА 2014-2020 у співпраці з Університетом імені Лесі Українки запрошують до участі в Міжнародній науковій конференції «Безпека у сфері охорони здоров'я на території Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна».

 

Інформаційні листи та деталі за посиланнями:

EN: https://www.pbu2020.eu/en/news/1786

PL: https://www.pbu2020.eu/pl/news/1787

RU: https://www.pbu2020.eu/by/news/1788...

Вт, Жовтень, 6, 2020

Управління освіти та науки Волинської обласної державної адміністрації та факультет економіки та управління Волинського національного університету імені Лесі Українки проводять ІІ Конкурс креативних ідей для школярів «Зробимо Волинь кращою!»

 

Організатори пропонують учням тренінгову та консультаційну підтримку щодо втілення креативних ідей у напрямі розробки та впровадження Start-up проєктів.

 

Як стати учасником онлайн-школи фінансово-економічної грамотності?

 


...

Сторінки