Головна / Всі публікації / 5, Жовтень 2020
Пн, Жовтень, 5, 2020

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось вручив працівникам медичних закладів Волинської області пам’ятні подарунки та сертифікати про участь у проєкті «Психосоціальна підтримка медиків під час епідемій і пандемій». Подія була символічною, адже 5 жовтня у світі відзначають Міжнародний день лікаря.

 

Як відомо,  Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки спільно із Волинським медичним інститутом реалізовував програму «Психосоціальна підтримка медиків під час епідемій і пандемій»,...

Пн, Жовтень, 5, 2020

На базі георгафічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки триває цикл заходів, пиурочених до святкування тижня факультету.

 

5 жовтня відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні вимоги щодо підвищення якості навчання учасників освітнього процесу у ЗВО України». Участь у круглому столі взяли участь студенти академічних груп Гео-21, Гео-22, Гео-33, Гео-41, ФГ-61М спеціальностей 106 "Географія" ОПП "Географія"  та 103 "Науки про Землю" ОПП "Гідрологія". Захід організували і провели доценти кафедри фізичної географії Лариса Чижевська, Зоя Карпюк, Сергій Полянський.

...
Пн, Жовтень, 5, 2020

 У Лесиному виші стартував цикл заходів, присвячених тижню географічного факультету. Офіційне відкриття відбулося сьогодні, 5-го жовтня.

 

На початку дійства декан факультету Юрій Барський розповів про становлення структурного підрозділу та його здобутки: «Уже минуло сорок п’ять років від першого набору студентів. Нині наш факультет займає шосту сходинку серед шістнадцяти факультетів. І ця кількість забезпечує якість».

 

 

Ректор...

Пн, Жовтень, 5, 2020
Відійшла у засвіти працівниця Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Олена Олександрівна Савицька.


...
Пн, Жовтень, 5, 2020

28 вересня 2020 року розпочалась презентація факультету педагогічної освіти та соціальної роботи. Кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти мала за честь першою демонструвати виставку бізібордів та лепбуків для дітей раннього та дошкільного віку.

 

Викладачі, студенти, директори закладів дошкільної освіти, методисти, вихователі, всі, хто має відношення до дошкільної освіти і не тільки, взяли участь у науково-методичному семінарі «Дошкільна освіта для сталого розвитку» за участю відомого українського дослідника проблем дошкільної освіти, лінгводидакта, головного наукового співробітника лабораторії дошкільної освіти та виховання Інституту проблем виховання...