Головна / Всі публікації / 4, Жовтень 2020
Нд, Жовтень, 4, 2020

1 жовтня у конференц-залі Університету відбулася зустріч ректора Анатолія Цьося з 50 найуспішнішими першокурсниками Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 

 

Нагадаємо, що напередодні Університет імені Лесі Українки та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» підписали важливі угоди – меморандум про співпрацю і програму підтримки обдарованої молоді «Таланти залишаємо на Волині». 


У межах цієї програми 50 першокурсників із...

Нд, Жовтень, 4, 2020

Відомий український поетперекладач та літературознавець Остап Сливинський завітав до Лесиного вишу на зустріч зі студентами. 

 

Під час спілкування з молоддю літературознавець презентував творчість лауреатки Нобелівської премії, польської письменниці Ольги Токарчук. Він наголосив, що Ольга Токарчук досить довго присутня в літературному просторі: її дебютний роман побачив світ у 1996 році...

Нд, Жовтень, 4, 2020

Ректор Університету Анатолій Цьось, проректор з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталія Благовірна, декан факультету філології та журналістики Лілія Лавринович провели робочу зустріч із Генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Славоміром Місяком, віцеконсулом Терезою Хрущ та літератором Остапом Сливинським. Розмова відбулася 1 жовтня. 

 

Першим слово взяв очільник Університету Лесі Українки Анатолій Цьось, який подякував присутнім за можливість зустрітися та запросив на святкування дня...

Нд, Жовтень, 4, 2020

Серед того, з чим асоціюється осінь – не тільки жовте листя, дощові дні та період гарячого чаю, а й початок нового навчального року у школах та закладах вищої освіти. Напевно логічно, що і своє професійне свято освітяни відзначають саме восени – у першу неділю жовтня. Зважаючи на те, що Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки готує майбутніх вчителів, ми вирішили поспілкуватися з представниками нового покоління вчителів, яких підготували у стінах Лесиного вишу. 


...