Головна / Всі публікації / 2, Жовтень 2020
Пт, Жовтень, 2, 2020

Для студентів факультету економіки та управління організували «Тиждень першокурсника». Протягом тижня студенти взяли участь у легкоатлетичному забізі на дистанцію 1.2 км "Шаную воїнів, біжу за Героїв України", відвідали бібліотеку та отримали свої читацькі квитки.

 

 

 

На завершення заходів, молоді, талановиті та креативні студенти...

Пт, Жовтень, 2, 2020

1 жовтня у конференц-залі головного корпусу відбулася робоча зустріч керівництва Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки із аспірантами. На зустрічі були присутні ректор вишу Анатолій Цьось та проректор із науково-педагогічної роботи Лариса Засєкіна. 

 

На початку до аспірантів звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, доктор психологічних наук Лариса Засєкіна: 

...

Пт, Жовтень, 2, 2020

1-го жовтня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки стартувала Міжнародна наукова конференція «Українська мова в сучасному науковому вимірі», приурочена до 50-ліття кафедри української мови Лесиного вишу, 85-ліття почесного професора Університету, члена кореспондента НАН І. Р. Вихованця та 70-ліття завідувача кафедри, професора Миколи Мірченка. Локацією дійства стала бібліотека університету. 


Науковий захід розпочався з урочистого відкриття та засідання круглого столу «Лінгвоперсоналії кафедри української мови: витоки та сучасність». На дійство...

Пт, Жовтень, 2, 2020

Попри карантинні обмеження, студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки активно займаються дебатами онлайн та виборюють перші місця.

 

5–6 вересня відбувся Дебатний турнір «Волинська толока–2020», де організатори поєднали два формати проведення. Онлайн грали учасники з 10 міст України, а офлайн до заходу долучились тільки волинські дебатери. Цей формат обрали задля того, щоб унеможливити скупчення людей задля безпеки і комфорту присутніх.

 

Студентка факультету іноземної філології Інна Мазурик потрапила до фіналу і стала найкращим спікером турніру.

 

А ось 19–20 вересня відбувся Усеукраїнський дебатний турнір...