Головна / Всі публікації / 1, Жовтень 2020
Чт, Жовтень, 1, 2020

1 жовтня у актовому  залі Центру культури і дозвілля  Лесиного вишу  відбувся  святковий концерт із нагоди Дня працівників освіти. Ведучими  дійства  були  Вікторія Поліщук і Роман Скулинець.

 

Захід розпочався вітальним словом ректора Анатолія Цьося : «Ми маємо славний  Волинський національний університет імені Лесі Українки. Традиції університету, його досягнення  складали багато поколінь наших працівників. Тому, шановні колеги, в першу чергу, ми маємо пам’ятати  тих професорів , доцентів, викладачів, старших викладачів, які зробили максимум для розвитку інституту, а потім університету. Ми повинні продовжувати їхні найкращі традиції і  розвивати університет в сучасних...

Чт, Жовтень, 1, 2020

Іван Олексеюк – видатна, знакова постать для Університету імені Лесі Українки й української освіти та науки загалом. Лауреат державної премії в галузі науки і техніки України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор хімічних наук, професор, академік Нью-Йорської та низки галузевих академій України, ексректор Лесиного вишу, багаторічний очільник кафедри неорганічної та фізичної хімії, відомий науковець… Зрештою, аби перечислити всі регалії та заслуги Івана Дмитровича, потрібно чимало часу та зусиль. Та й чи це головне у журналістському матеріалі?  

 

Це був похмурий літній день. Для зустрічі з Іваном Олексеюком і його дружиною вирушаємо на базу практик табору «Гарт...

Чт, Жовтень, 1, 2020

 30 вересня на факультеті педагогічної освіти та соціальної роботи відбувся науково-методичний семінар підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних і соціальних працівників. Темою обговорення стали сучасні стратегії й інноваційні моделі надання соціальних послуг.Захід відбувся у межах презентації кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи.

...