Ср, Жовтень, 21, 2020
vnu

У зв'язку із перейменуванням університету у Волинський національний університет відкрито новий сайт VNU.EDU.UA

Ср, Жовтень, 21, 2020

Низка студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки отримуватимуть стипендії Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України. 

 

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України 12 жовтня ректор Анатолій Цьось підписав наказ «Про призначення стипендії», згідно з яким академічні стипендії Президента України на І семестр 2020/2021 навчального року (замість академічних стипендій) за особливі успіхи у навчанні на період із 1 вересня 2020 р. по 31 січня 2021 р. отримали: 

...
Вт, Жовтень, 20, 2020

20 жовтня відбулася урочиста та знакова для Університету подія – освячення храму Святої Софії – Премудрості Божої за участі ректора Анатолія Цьося, проректорів, деканів факультетів, викладачів, студентів і працівників вишу, вірян.

 

Божественну літургію очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, якому співслужили єпископ Херсонський і Таврійський Борис, настоятель храму Святої Софії – Премудрості Божої, отець Віктор Пушко та духовенство Волинської єпархії Православної церкви України.

...
Пн, Жовтень, 19, 2020

У Луцьку відбувся III Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс  дітей та молоді «Екзерсис – 2020». Дійство приурочили до 80-ліття Університету Лесі Українки.

 

Позмагатися у конкурсі з’їхалися танцювальні колективи з Волинської, Рівненської, Вінницької та Львівської областей.

 

Організатором фестивалю є Університет імені Лесі Українки. Проводили фестиваль у двох форматах: безпосередній огляд виступів на сцені та дистанційний перегляд відеозаписів номерів.

 

Особливість «Екзерсис – 2020» у максимальному залученні танцювальних колективів, очолюваних хореографами-випускниками Університету. До складу журі фестивалю входять викладачі кафедри...

Сб, Жовтень, 17, 2020

10–12 жовтня студенти факультету інформаційних технологій і математики Лесиного вишу на чолі з заступником декана, доцентом Ніною Падалко побували у захопливій подорожі мальовничим Закарпаттям.

 

Тур розпочався з Наскельної фортеці Тустань, що є залишками давньоруського оборонного комплексу на скелях і одночасно цікавою пам’яткою геології та історичною знахідкою. Своєю незвичною архітектурою та краєвидами, які відкриваються з її вершин, фортеця залишила у наших серцях незабутні враження.

 

Мандруючи далі, учасники екскурсії милувалися красою українських Карпат – дивовижним місцем, де гори торкаються неба, течуть кришталево чисті ріки з гірських джерел.

...

Сторінки