Головна / Всі публікації / 29, Вересень 2020
Вт, Вересень, 29, 2020

Працівникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки присвоїли нові вчені звання.

 

Про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки України  № 1188 від 24 вересня 2020 року.

 

Згідно наказу, вчені звання професорів присвоїли:

-          Громику Юрію Васильовичу – професора кафедри історії та культури української  мови;

-          Гусак Людмилі Євгеніївні – професора кафедри...

Вт, Вересень, 29, 2020

Уже традиційно на факультеті філології та журналістики Лесиного вишу відбувся воркшоп для студентів-журналістів у межах обміну досвідом із випускниками спеціальності. Проводити такі майстер-класи почали ще до карантину, аби студенти дізнавалися про особливості професії від авторитетних медійників. 


Першим післякарантинним гостем став Юрій Горбач – директор Центру журналістських розслідувань «Сила правди». Він поділився своїми знаннями, які здобув за 8 років у журналістиці. 

...
Вт, Вересень, 29, 2020

Студенти, аспіранти та докторанти, професорсько-викладацький склад факультету міжнародних відносин уміють і практикують насичене та змістовне проведення часу. Не тільки в аудиторіях, але й за їх межами дозвілля наших студентів оригінальне й інтелектуальне. 


25 вересня з ініціативи декана факультету, професора Антоніни Шуляк і професора кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами Наталії Павліхи спільно з Волинським осередком Федерації дебатів України відбулися дебати «Роль жінки у розвитку бізнесу та громади». 


...

Вт, Вересень, 29, 2020

 У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки стартував цикл заходів, приурочених до тижня факультету педагогічної освіти та соціальної роботи. 

 

Декан факультету Володимир Антонюк розповів, що у неділю, 27 вересня, в Україні відзначали День дошкілля: «Усі ми родом із дитинства, тож цілком логічно, що тиждень факультету розпочинає саме кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти». Усі охочі відвідали виставку...

Вт, Вересень, 29, 2020

Кафедра музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності уже багато років плідно співпрацює з бібліотекою СНУ імені Лесі Українки. Одна з форм співробітництва, що викликає велике зацікавлення і у студентів, і у викладачів, – зустрічі з питань використання інформаційних ресурсів у науковій та освітній роботі із заступником директора з наукової роботи книгозбірні Галиною Онисько та завідувачем відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Оксаною Єдинак. 


28 вересня другокурсники спеціальностей 029 «Інформаційна, бібліотечна та...