Головна / Всі публікації / 28, Вересень 2020
Пн, Вересень, 28, 2020

Вітаємо із зайнятим І місцем збірну команду Університету з чирлідингу та її тренера – старшого викладача кафедри фітнесу та циклічних видів спорту, голову Волинської федерації чирлідингу Венеру Кренделєву! 


У межах Європейської події – National Fitness Day 26 вересня на НСК «Олімпійський» відбувся ACTIVE CHEER CONTEST, де знову ж таки наші дівчата показали свою майстерність і професіоналізм! 

...
Пн, Вересень, 28, 2020

Викладачі, студенти та випускники факультету фізичної культури, спорту та здоров’я взяли участь у щорічних змаганнях зі спортивного орієнтування «Матчева зустріч серед клубів», які відбулися цими вихідними. Загалом у змаганнях взяло участь понад 300 спортсменів із 16-ти областей України. 
...
Пн, Вересень, 28, 2020
Викладачі та студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я взяли участь у Всеукраїнському патріотичному забігу з легкої атлетики «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!», який відбувся 26 вересня.
 
 
 
Захід присвячено вшануванню пам’яті захисників, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. Це, зокрема, й студенти та...
Пн, Вересень, 28, 2020

У межах міжнародної співпраці кафедри підприємництва і маркетингу з факультетом права та адміністрації Університету Адама Міцкевича в Познані під керівництвом професора кафедри економіки Ришарда Камінського (Ryszard Kamiński) виконано науковий проєкт у межах спільного дослідження «Підприємство, економіка і суспільство крізь призму економічних інтересів», до якого залучено професора, завідувача кафедри підприємництва і маркетингу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Оксану Полінкевич, доцента кафедри міжнародних економічних відносин та...

Пн, Вересень, 28, 2020

Східноєвропейському національному університету Лесі Українки надійшла подяка від департаменту культури Луцької міської ради за участь у заходах до Дня міста.

 

Представники Лесиного вишу взяли участь у концертній програма, зокрема:

 

Тарас Білінець (сопілка, най) – студент муз-51м групи;

Андрій Філонець (хореографія) – студент хор-23 групи;

Анастасія Доренко (вокал) – студентка муз-21 групи;

Валерій Осадовський (баян) – студент муз м/с – 25 групи;

Інна Кириченко – старший викладач кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства факультету культури і мистецтв;

Віталій Костюк (вокал) – студент муз-51м групи;

Андрій...