Головна / Всі публікації / 11, Вересень 2020
Пт, Вересень, 11, 2020

 

У Лесиному виші відбулася публічна лекція члена Наглядової ради, Героя України, начальника штабу – першого заступника командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил України Андрія Ковальчука. Варто зазначити, що на зустріч із відомим волинянином, легендарним комбригом 80-ОМБР прийшло багато студентів різних факультетів.

 

 

 

На початку лекції генерал звернувся до студентів із порадою не зупинятися, а безперестанно вчитися, щоб надалі принести користь державі: «Мене часто запитують, у чому причина війни. Я...

Пт, Вересень, 11, 2020

11 вересня у конференц-залі Лесиного вишу відбулося перше засідання оновленого складу Наглядової ради Університету. 


На початку голова Наглядової ради Ігор Палиця закликав усіх присутніх активно долучатися до дискусії та висловити власне бачення розвитку закладу вищої освіти. Першим свою позицію озвучив генерал-майор ЗСУ, Герой України Андрій Ковальчук. Він закцентував, що Університет повинен уміти заробляти гроші, а також мати авторитет на міжнародному рівні. 

...

Пт, Вересень, 11, 2020

11 вересня викладачі кафедри соціальних комунікацій Олена Кошелюк, Оксана Теребус і студенти-журналісти взяли участь в обговоренні мови ворожнечі у медіапросторі Волині.


Захід розпочався з виступу амбасадорки проєкту «Голос жінки має силу–2020», керівниці ГО «Переселенці Криму і Донбасу» Ази Голощапової. Також до участі в обговоренні було...

Пт, Вересень, 11, 2020

Цьогоріч Премію за заслуги в галузі науки за рекомендацією постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради присуджено доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри підприємництва і маркетингу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Оксані Полінкевич.

Оксана Миколаївна опублікувала понад 317 праць, зокрема...