Головна / Всі публікації / 9, Вересень 2020
Ср, Вересень, 9, 2020

2 вересня делегація СНУ імені Лесі Українки у складі проректора з економічно-господарської роботи Анатолія Федонюка, декана факультету інформаційних технологій і математики Світлани Яцюк, завідувача кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Юрія Сачука зустрілася з керівництвом Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я. С. Підстригача НАН України, зокрема з директором, академіком Романом Кушніром, завідувачем відділу моделювання композитних структур і складних систем Михайлом Марчуком і професором Львівського національного університету імені Івана Франка Олександром Максимуком.

 

 ...

Ср, Вересень, 9, 2020

 

У зв’язку з перейменуванням нашого вишу у Волинський національний університет імені Лесі Українки та ребрендингом університету було оголошено конкурс на виготовлення нового логотипу. Конкурс тривав з 25-го серпня по 7 вересня.

 

Загалом, для участі у конкурсі надійшло 7 проєктів нового логотипу. 8-го вересня конкурсна комісія на чолі з ректором Університету Анатолієм Цьосем обрала переможців. Після тривалих дискусії комісія вирішила надати перевагу проєкту логотипу авторства творчої групи «Лабораторія дизайну»: Дмитро Авраменко, Богдана Чугай, Марія Назарчук, Марія Єфімова та Тетяна Прокопович. Переможці отримають грошову винагороду.  «Нам дуже приємно, що в...

Ср, Вересень, 9, 2020

Представники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки беруть участь у реалізації програми «Психосоціальна підтримка медиків під час епідемій і пандемій», яка реалізується за підтримки Луцької міської ради, а також проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

 

8 вересня проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна та клінічний психолог, гештальтконсультант Тетяна Гордовська...