Головна / Всі публікації / 3, Вересень 2020
Чт, Вересень, 3, 2020

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулися перші збори трудового колективу новоствореного Медичного інституту, на якому були присутні ректор Анатолій Цьось і проректор з науково-педагогічної роботи та інновацій Вадим Ульянов.

 

Як відомо, у зв’язку з відкриттям у виші спеціальності «Медицина» відбулися зміни у структурі закладу. Зокрема, на базі колишнього медико-біологічного факультету створили Медичний інститут, де функціонуватиме три кафедри – фізичної реабілітації, фізичної терапії та ерготерапії, анатомії людини та гістології.

 

Очільник Лесиного вишу Анатолій Цьось зазначив, що початок роботи нового структурного...

Чт, Вересень, 3, 2020

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки у зв'язку з великою кількістю заяв на деякі спеціальності отримав ще більше місць державного замовлення.

 

Про це повідомив проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик.

 

Зокрема, показники державного замовлення збільшили для 9 спеціальностей магістратури.

 

Тепер ситуація з бюджетними місцями така: 

- Середня освіта (Історія): 15 денна;

- Середня освіта (Математика): 14 денна;

- Середня освіта (Фізика): 7 денна;

- Середня освіта (Інформатика): 12 денна;

- Середня освіта (Фізична культура): 19 денна, 4 заочна;

- Фізична культура і...

Чт, Вересень, 3, 2020

2 вересня для студентів факультету філології та журналістики відбулася серія інтерактивних лекцій-консультацій «Безпека освітнього простору під час пандемії: що? де? як? коли?» від лікарів-практиків Луцького центру первинної медичної допомоги. Зокрема, одну з лекцій провів директор медзакладу Ігор Гнетньов. Модераторкою дійства була Ірина Левчук.

 

У залі бібліотеки Лесиного вишу зібралося декілька десятків студентів, зокрема представники журналістики, видавничої справи та полоністики. На лекцію прибуло і керівництво Університету – ректор Анатолій Цьось і проректор з науково-педагогічної роботи та інновацій Вадим Ульянов. Як і годиться в умовах пандемії, усі присутні...