Головна / Всі публікації / Вересень 2020
Пт, Вересень, 25, 2020
Оголошення

Факультет історії, політології та національної безпеки повідомляє, що 12 жовтня 2020 року о 13 год. 30 хв. відбудуться збори трудового колективу факультету історії, політології та національної безпеки. Місце проведення зборів: вул. Шопена, 24, корпус D, актова зала факультету.

Засоби індивідуального захисту обов’язкові.

 

Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я повідомляє, що 12 жовтня 2020 року о 15 год. відбудуться збори трудового колективу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я. Місце проведення зборів: вул. Винниченка, 30, корпус В, Центр культури і дозвілля СНУ...

Пт, Вересень, 25, 2020

Про всі деталі грантової програми імені Фулбайта викладачам Університету імені Лесі Українки розповіла завідувач кафедри англійської філології, професор Валентина Ущина. 

 

«Наука – наша пристрасть. І програма імені Фулбрайта дає нам змогу ще більше розвиватись у цьому напрямі. Це не лише можливість попрацювати над науковим проєктом в умовах американських університетів із наданням усіляких можливостей – бібліотек, лабораторій, а й можливість вивести своєю персональною стежкою українську науку на...

Пт, Вересень, 25, 2020

24 вересня в актовому залі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулося чергове засідання вченої ради, під час якого обговорено низку важливих питань.  

 

На початку ректор Анатолій Цьось нагадав присутнім про потребу дотримання усіх карантинних вимог. «Якщо є хвороба, то ми повинні діяти відповідно до інструкцій, які затверджені в нашому Університеті. Вони дуже чіткі та прості: у разі виявлення хвороби або симптомів інформувати...

Пт, Вересень, 25, 2020

24 вересня на засіданні вченої ради Університету підсумували цьогорічну вступну кампанію. Доповідач із цього питання – відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Андрій Слащук.  


Під час доповіді йшлося про те, що під час цьогорічної вступної кампанії було задіяно 247 осіб професорсько-викладацького та допоміжного персоналу. Прийом заяв від абітурієнтів здійснювали 36 технічних секретарів приймальної комісії. Андрій Слащук високо оцінив рекламну кампанію та промоцію Університету, що позитивно...

Пт, Вересень, 25, 2020

25 вересня день народження святкують відразу двоє працівників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Особисте свято відзначають проректор з економічно-господарської роботи Анатолій Федонюк та декан факультету культури і мистецтв Віталій Охманюк. 

 

Уся університетська спільнота на чолі з ректором вишу вітають Анатолія Ананійовича та Віталія Федоровича з днем народження та бажає міцного здоров’я, достатку, мирного неба. 

...

Сторінки