Головна / Всі публікації / 5, Серпень 2020
Ср, Серпень, 5, 2020

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки посилив протиепідемічні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19 та посиленням карантину в Луцьку.

 

Звичайно ж, така ситуація позначилася на роботі структурних підрозділів вишу. Найбільше, що зараз цікавить громадськість, – робота приймальної комісії.

 

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Андрія Слащука, посилення карантину ніяким чином не завадило нормальній роботі.

 

«Вступ на магістратуру цьогоріч здійснюється за єдиним вступним іспитом (ЗНО, – прим. авт.). Також є ряд...

Ср, Серпень, 5, 2020

У Держкомтелерадіо України до 10 серпня триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

 

Премія у розмірі 20 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані(оприлюднені) у завершальному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

 

На здобуття...

Ср, Серпень, 5, 2020

Jelvix запрошує випускникiв шкiльних закладiв та студентів прийняти участь у соціальній програмі “Jelvix Annual Scholarship Program "GO DIGITAL".

 

Команда Jelvix сприяє розвитку та інвестує в творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями. Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання у будь-якому ЗВО. 

 

Участь у програмі абсолютно безкоштовна. Посилання та умови участі у програмі: https://jelvix.com/scholarship

 

Дедлайн подання - 1 грудня 2020 року. Запитання та роботи висилати на...

Ср, Серпень, 5, 2020

27-29 жовтня 2020 року у виставковому центрі ACCO International відбудеться головна подія лабораторної індустрії України – XIII Міжнародна виставка LABComplEX.

 

На Виставці буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, багатий вибір спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації лабораторій різних галузей промисловості та науково-дослідної сфери.

 

Організатори Виставки – Національна академія наук України...