Чт, Серпень, 6, 2020
СПЕЦІАЛЬНА СЕСІЯ ЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ РАНІШЕ - 19 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ

За результатами проведеного 4 серпня 2020 року пресбрифінгу т.в.о. Міністра Сергія Шкарлета було прийнято рішення, що для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, третю сесію перенесуть на 19 вересня.


Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру...

Чт, Серпень, 6, 2020

Щоб спростувати стереотипні уявлення про осіб з інвалідністю та запропонувати новий підхід для їх соціалізації засобами мистецтва у Луцьку реалізується проєкт «Створення інклюзивного ХАБу». Проєкт реалізує БФ «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» за підтримки Українського культурного фонду та за участі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та ГО «Інклюзивні студії».

 

Інклюзивний ХАБ буде створено з метою впровадження успішних інклюзивних практик (зарубіжних та українських) в освітньо-мистецьке середовище та задля...

Ср, Серпень, 5, 2020

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки посилив протиепідемічні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19 та посиленням карантину в Луцьку.

 

Звичайно ж, така ситуація позначилася на роботі структурних підрозділів вишу. Найбільше, що зараз цікавить громадськість, – робота приймальної комісії.

 

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Андрія Слащука, посилення карантину ніяким чином не завадило нормальній роботі.

 

«Вступ на магістратуру цьогоріч здійснюється за єдиним вступним іспитом (ЗНО, – прим. авт.). Також є ряд...

Ср, Серпень, 5, 2020

У Держкомтелерадіо України до 10 серпня триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

 

Премія у розмірі 20 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані(оприлюднені) у завершальному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

 

На здобуття...

Ср, Серпень, 5, 2020

Jelvix запрошує випускникiв шкiльних закладiв та студентів прийняти участь у соціальній програмі “Jelvix Annual Scholarship Program "GO DIGITAL".

 

Команда Jelvix сприяє розвитку та інвестує в творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями. Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання у будь-якому ЗВО. 

 

Участь у програмі абсолютно безкоштовна. Посилання та умови участі у програмі: https://jelvix.com/scholarship

 

Дедлайн подання - 1 грудня 2020 року. Запитання та роботи висилати на...

Сторінки