Головна / Всі публікації / 24, Липень 2020
Пт, Липень, 24, 2020

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось і директор Ківерцівського медичного коледжу Тетяна  Комшук домовилися про співпрацю.

 

Угоду про співробітництво двох навчальних закладів підписали 24 липня у Ківерцях.

 

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось зазначив, що це перша і ознайомча зустріч, але всі очікують, що вона буде продуктивною.

 

«По-перше ми хочемо познайомитися...

Пт, Липень, 24, 2020

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось взяв участь у першому засіданні Організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Захід відбувся 23-го липня в Міністерстві культури та інформаційної політики України.

 

Нагадаємо, що 25 лютого 2021 року мине 150 років з дня народження Лесі Українки. Цей день відзначатимуть на державному рівні. З такої нагоди у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки готують повне академічне зібрання творів письменниці.

 

Над підготовкою 14-томника вже працює близько 30 найкращих дослідників з усієї України. Роботу...

Пт, Липень, 24, 2020

Реєстрація на вступні іспити (для абітурієнтів, які мають право на участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів) розпочинається 24 липня і закінчується не пізніше 18.00 год. 11 серпня 2020 року.


Строки проведення Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки вступних іспитів (для вступників на місця державного та регіонального замовлень): 01 серпня – 12...