Головна / Всі публікації / 16, Липень 2020
Чт, Липень, 16, 2020

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось і директор Волинського коледжу культури та мистецтв імені І.Ф. Стравінського Василь Панасюк  домовилися про співпрацю.

 

Угоду про співробітництво двох навчальних закладів днями підписали у стінах коледжу культури та мистецтв.

 

На початку зустрічі делегація Лесиного вишу на чолі з ректором Анатолієм Цьосем та представники коледжу обговорили всі можливі варіанти взаємовигідної співпраці двох...

Чт, Липень, 16, 2020

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки вивчає попит з метою передачі в довгострокову оренду частини нежитлового приміщення площею 7 кв. м, розташованого на просп. Волі, 13 у м. Луцьку, що перебуває на балансі університету та є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області.

 

Заяви, з доданими копіями реєстраційних та установчих (за наявності) документів, приймаються упродовж 20 календарних днів з дня розміщення оголошення.

 

Юридичний відділ СНУ імені Лесі Українки: м. Луцьк, проспект Волі, 13, каб. 117.

...

Чт, Липень, 16, 2020

9 липня 2020 р. з нагоди дня народження члена-кореспондента НАПН України, доктора філософських наук, професора Романа Арцишевського відкрито іменну аудиторію в головному корпусі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

На відкритті були присутні ректор університету, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Анатолій Цьось, член-кореспондент Української академії історичних наук, професор Геннадій Бондаренко, кандидат фізико-математичних наук, доцент Валентина Ілляшенко, кандидат педагогічних наук, доцент Петро Кліш, кандидат філософських наук Олена Арцишевська та колеги по кафедрі.

 

...

Чт, Липень, 16, 2020

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки нагородили найкращих науковців з числа молодих вчених та студентів, які займаються наукою.

 

Урочисте вручення дипломів відбулося у середу, 15 липня, в конференц-залі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна під час привітання найкращих молодих науковців, студентів-науковців та найкращих молодих...

Чт, Липень, 16, 2020

Ранок 16-го липня розпочався з приємностей. Сьогодні мав честь особисто привітати з професійним святом бухгалтерів Університету Лесі Українки. Окрім цього, вітаю всіх представників цієї професії ще й публічно.

 

Хочу побажати, щоб із балансами, річними звітами та відомостями все було гаразд. Зичу, аби постійний приріст прибутку стосувався не тільки нашого університету, а й вашого особистого гаманця. Високих показників, стабільного кар’єрного росту та збільшення накопиченого капіталу вам, шановні бухгалтери!

 

Бажаю жити в гармонії та в балансі! Нехай в сім'ї панують розуміння та спокій. Ціную Вашу нелегку працю і щиро дякую за неї!

 

...