Головна / Всі публікації / 14, Липень 2020
Вт, Липень, 14, 2020

Студенти-випускники факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримали дипломи бакалаврів. Довгоочікуване вручення відбулося 14 липня у стінах Луцького замку.

 

 

Під час урочистостей панувала святкова атмосфера. Привітати випускників зі святом прийшли їхні рідні, друзі та колеги. Звісно, не обійшлося дійство без вітання очільниці факультету Лілії Лавринович. Вона зазначала, що цьогорічні випускники – особливі, цікаві особистості, які запам’ятаються...

Вт, Липень, 14, 2020

10 липня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся випуск учасників проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія – Україна» в державну систему» за напрямом «Інформаційні технології в малому бізнесі», які отримали диплом Міністерства оборони Норвегії та Міністерства закордонних справ Норвегії, сертифікати Норвежського Університету NORD та СНУ імені Лесі Українки.

 

Проєкт «Норвегія-Україна», основу якого складає професійна перепідготовка колишніх військовослужбовців на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України...

Вт, Липень, 14, 2020

Актуальність підготовки фахівців зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» в Україні, (яка до 2016 р. мала назву «Документознавство та інформаційна діяльність»), невпинно зростає. Цей процес відбувається паралельно з інтенсивним розвитком інформаційно-комунікаційних технологій, без використання яких неможлива будь-яка інформаційна діяльність.


...