Головна / Всі публікації / 1, Липень 2020
Ср, Липень, 1, 2020
Науковці кафедри економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства підтримали пропозиції стейкхолдерів щодо покращення навчальних планів

30 червня відбулося дистанційне засідання кафедри економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства, під час якого обговорили пропозиції стейкхолдерів щодо покращення навчальних планів із спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньо-наукової програми «Економіка та управління підприємствами».


Надійшло 10 відгуків...

Ср, Липень, 1, 2020

30 червня Університет імені Лесі Українки та Первинна профспілкова організація апарату прокуратури Волинської області підписали договір про співробітництво.

 

Ректор Анатолій Цьось резюмував: це вперше Лесин виш співпрацюватиме з обласною прокуратурою. Тож маємо сподівання, що співробітництво буде корисним і плідним. Воно матиме і теоретичне, і практичне застосування.

 

 

Відділ звʼязків із громадськістю

Ср, Липень, 1, 2020

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки 

Факультет економіки та управління

 

 Вища Школа Економіки та Інновацій в Любліні 

...

Ср, Липень, 1, 2020

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки активно готуються до відкриття медико-біологічного факультету та навчання студентів-іноземців.

 

30 червня викладачі медико-біологічного факультету, факультетів хімії, екології та фармації і філології та журналістики, які читатимуть для іноземних студентів медичні та гуманітарні дисципліни упродовж перших трьох курсів, склали іспит для перевірки рівня володіння англійською мовою.

...