Чт, Липень, 30, 2020
Медичний факультет, перший набір

Для вступу на перший курс на основі повної загальної середньої освіти на спеціальність 222 «Медицина»

 

Крок № 1. Зареєструвати електронний кабінет вступника, завантажити необхідні документи - з 01. 08. по 22.08. 2020р.

Крок № 2. З 13 серпня 2020 року подати заяву в електронному кабінеті вступника на спеціальність 222 «Медицина». Кінцевий термін подачі 22 серпня 2020 року.

 

Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання на відкриту ( бюджетну) конкурсну пропозицію:

1 Українська мова та література

2. Біологія/ Хімія

...
Ср, Липень, 29, 2020

Східноєвропейський національний університет підписав угоду про співробітництво з Волинською обласною клінічною лікарнею та Волинської обласною радою.

 

Урочисте підписання угоди відбулося у середу, 29 липня, у стінах медзакладу.

 

У конференц-залі обласної лікарні під час підписання угоди, крім ректора СНУ імені Лесі Українки Анатолія Цьося, голови Волинської обласної ради Ірини Вахович та виконувача обов’язків директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Олександра...

Ср, Липень, 29, 2020

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА!

 

Приймальна комісія Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки звертає Вашу увагу на те, що прийом заяв та документів для осіб, які проходять  творчі конкурси (малюнок, хореографія...

Вт, Липень, 28, 2020

З приємністю повідомляємо про те, що за вагомий внесок в розвиток економічної науки України професорів кафедри аналітичної економіки та природокористування Східноєвропейського університету імені Лесі Українки д.е.н. Павлова Костянтина Володимировича та д.е.н. Павлову Олену Миколаївну 27-го липня 2020 року було обрано Академіками Академії економічних наук України. 

 

 

 

 

 

...
Пн, Липень, 27, 2020

Східноєвропейський національний університеті імені Лесі Українки покращив результат у престижному світовому рейтингу Webometrics ranking of world's universities.

 

У оновленому рейтингу Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки зайняв 32 місце серед 317 українських закладів вищої освіти.

 

«Чергова перемога! Університет Лесі Українки - на 32 місці серед закладів вищої освіти України за світовим рейтингом Webometrics ranking of world's universities! За рік...

Сторінки