Головна / Всі публікації / 26, Червень 2020
Пт, Червень, 26, 2020

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» студенти з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також які в період навчання у Лесиному виші у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, при працевлаштуванні отримають одноразову грошову допомогу в розмірі шести прожиткових мінімумів.

 

Виплату здійснює до кінця фінансового року Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки на підставі:

  • заяви,
  • паспорта (1–2 ст., прописка),
  • ...
Пт, Червень, 26, 2020

Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна» забезпечив реабілітаційну клініку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки дороговартісним обладнанням.


Заступниця керівника клініки з питань медичної та реабілітаційної роботи Олена Якобсон розповіла, що фонд надав більше як двадцять одиниць сучасного обладнання – засоби, які допомагають реабілітації пацієнтів при неврологічних порушеннях і порушеннях опорно-рухового апарату. Це,...

Пт, Червень, 26, 2020

23 червня Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та Департамент кіберполіції Національної поліції України підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

 

Мета співпраці – підвищення ефективності протидії кіберзлочинності та взаємний обмін інформацією. Зокрема, працівники кіберполіції залучатимуть фахівців Університету до проєктів із нормативно-правових актів, консультуватимуться щодо проблемних питань із протидії кіберзлочинності.

 

 

Ректор Анатолій Цьось переконаний...