Головна / Всі публікації / 12, Червень 2020
Пт, Червень, 12, 2020

Передумов для затримок і врізання стипендій наразі немає. Про це в інтерв’ю розповів ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось.

 

«Жодних врізань і затримок немає, не було і не буде. Усі стипендії виплачуємо вчасно, навіть із індексацією. Так само і щодо зарплатні викладачів. Я дуже уважно стежу та контролюю всі наші фінансові можливості. Сьогодні частину вільних коштів ми поклали на депозит, щоб без проблем і вчасно платити зарплатні та відпускні нашим працівникам. Це важливе завдання. Всі ми,...

Пт, Червень, 12, 2020

Головне завдання, яке розв’язує наукова школа професора Івана Олексеюка – це пошук нових матеріалів для різноманітних галузей напівпровідникової техніки. Мета полягає не лише в знаходженні нових речовин і дослідженні їх основних властивостей, але й у подальшій рекомендації для практичного застосування. Покроковий пошук нових матеріалів можна подати такою схемою.

 

 

Схема пошуку нових матеріалів


Враховуючи багатофазність більшості композицій, які...

Пт, Червень, 12, 2020

У Східноєвропейському національному університет імені Лесі Українки дипломи докторів наук отримали ще два викладачі.

 

Так, науковий ступінь доктора наук присудили викладачу кафедри міжнародних відносин та регіональних регіональних студій факультету міжнародних студій Роману Коцану та викладачу  кафедри фінансів та кредиту факультету економіки та управління Віталію Рейкіну.

 

...