Головна / Всі публікації / 11, Червень 2020
Чт, Червень, 11, 2020

Ректор Східноєвропейського національного університету Анатолій Цьось розповів про ремонтні роботи в корпусах вишу. Про це очільник вишу зазначив під час інтерв’ю.

 

«Мені приємно відзначити, що вже розпочато ремонти окремих навчальних приміщен. Відбулися тендери щодо ремонту деяких приміщень факультету культури і мистецтв. На факультетах економіки та управління, міжнародних відносин, історії, політології та національної безпеки теж уже розпочинаємо ремонти.

 

Нині підготовлений тендер на ремонт у головному корпусі. Ми дуже хочемо...

Чт, Червень, 11, 2020

11 червня в режимі онлайн за допомогою програми Zoom відбулася рада з молодіжної політики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за участі працівників відділу молодіжної політики та соціальної роботи на чолі з начальником відділу Василем Закревою та заступників деканів із виховної роботи.

 

Василь Закрева розпочав зустріч із представлення нових членів ради – заступників деканів із виховної роботи: Тетяни Мартинюк (факультет педагогічної освіти та соціальної роботи), Івана Рудянина (факультет історії, політології та державної безпеки), Ніни Падалко (факультет інформаційних технологій і математики), Оксани Замуруєвої (Навчально-науковий фізико-...

Чт, Червень, 11, 2020

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось і секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт підписали Меморандум щодо ефективної співпраці та залучення наукового потенціалу вишу до розвитку економіки гуманітарної сфери міста. Зустріч відбулася у четвер, 11 червня, в кабінеті Григорія Пустовіта.

 

Насамперед ректор СНУ імені Лесі Українки подякував Луцькій міській раді, зокрема Григорію Пустовіту та депутатам, за тісну та плідну співпрацю з вишем.

...