Головна / Всі публікації / 9, Червень 2020
Вт, Червень, 9, 2020

24 січня Анатолій Цьось офіційно став ректором Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Його кандидатуру, а водночас і програму, за якою розвиватиметься Університет Лесі Українки, підтримала більшість із тих, хто взяв участь у виборах. Старт роботи новобраного ректора збігся з дуже непростим періодом у житті країни загалом й університету зокрема. Втім очільник вишу разом зі своєю командою впевнено впроваджує якісні зміни у життєдіяльність Університету імені Лесі Українки.


Інтерв’ю з Анатолієм Цьосем розпочинає серію журналістських матеріалів у рубриці «Лесині люди». Відділ зв’язків...

Вт, Червень, 9, 2020

Сьогодні, 9 червня, свій ювілей відзначає Лариса Олексіївна Івшина, член Наглядової ради та почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, заслужений журналіст України, натхненниця щоденної всеукраїнської газети «День», авторка ідеї та редакторка численних видань бібліотеки газети «День».

 

В сьогоднішній святковий день хочу побажати найголовнішого – міцного здоров’я: Вам, Вашим рідним, усім, кого любите та цінуєте.

 

Нехай усі задумані починання та плани реалізуються. Зичу, щоб все, що Ви робите на благо українського слова та України загалом, завжди цінувалося. Дрібних та великих радощів Вам, і звісно, вдосталь...