Головна / Всі публікації / 6, Червень 2020
Сб, Червень, 6, 2020

Щиро вітаю всіх журналістів та колектив відділу зв’язків із громадськістю Університету Лесі Українки із професійним святом!

 

Професія журналіста дає унікальну можливість наблизитись до історій та досвідів інших людей. Це визначає величезний потенціал журналістики – об’єднувати. Щиро зичу всім журналістам щораз по новому відкривати для себе цю здатність й професійно будувати шлях до діалогу, відчувати відповідальність за процеси довкола.

 

Британський журналіст та медіа-аналітик Нік Дейвіс епіграфом до своєї книги подав такі слова: «Земля пласка», – сказав хтось і так думали, допоки хтось цього не перевірив і відповідно не спростував. Справжні журналісти...

Сб, Червень, 6, 2020

Щиро вітаю всіх журналістів та колектив відділу зв’язків із громадськістю із професійним святом!

 

Журналістика – це професія сміливих, допитливих, наполегливих, правдивих, незалежних і відповідальних! В історії новітньої України журналісти щораз доводили свою готовність відстоювати основоположні принципи професії, інколи навіть ціною власного життя. Ці приклади героїв та героїнь навчають усіх нас йти вперед, перемагати і примножувати ініціативи, побудовані на чесності та відповідальності.

 

Якось український учений-філософ Мирослав Попович сказав, що ми досить часто називаємо успіхом те, що є лише результатом добре виконаної роботи. Україна є результатом...