Головна / Всі публікації / 21, Травень 2020
Чт, Травень, 21, 2020

День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Цього року це свято відзначають 21-го травня. Керівництво, викладачі, працівники та випускники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки також дотримуються національних традицій.

 

 

 

 

 

 

 

...

Чт, Травень, 21, 2020

Карантин і самоізоляція стали обов’язковими умовами для збереження здоров’я та життя громадян різних країн, і Україна – не виняток. Тому ми, соціологи факультету психології та соціології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, провели онлайн-опитування на тему «Життя в умовах карантину», щоб дізнатися як змінився побут українців.


...

Чт, Травень, 21, 2020

Вадим Кудь із особливим трепетом показує студентський випускний альбом історико-філологічного факультету Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки. Там йому трохи більше як тридцять. Те, що він був старшим, ніж його одногрупники, не завадило мати підвищену стипендію і закінчити навчання з відзнакою. Зараз йому 93, за плечима Вадима Олексійовича Друга світова війна, військова служба, кандидатська дисертація та роки викладацької роботи.


...