Головна / Всі публікації / 20, Травень 2020
Ср, Травень, 20, 2020

Вітаємо доктора фізико-математичних наук Галину Мирончук із присвоєнням ученого звання професора.

Нехай не буде меж у трудовій діяльності, великих Вам перспектив і відкриття нових горизонтів!

 

 

Колектив Навчально-наукового

фізико-технологічного інституту

Ср, Травень, 20, 2020

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось разом із проректорами привітав з Міжнародним днем музеїв очільницю університетського Музею Лесі Українки.

 

Так, ректор разом із проректором з навчальної роботи та рекрутації Юрієм Громиком та проректором з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталією Благовірною відвідали Музей Лесі Українки та привітали з днем музейництва очільницю закладу Тетяну Данилюк-Терещук.

 

 ...

Ср, Травень, 20, 2020

На медико-біологічному факультеті 21 травня о 9:10 відбудеться науково-методичний інтернет-семінар для студентів медико-біологічного факультету й усіх охочих «Використання міжнародних ресурсів з методики навчання біології у професійній підготовці вчителя».

 

Під час заходу будуть заслухані доповіді: 

-        «Міжнародні ресурси з методики навчання біології як засіб компетентністно орієнтованого навчання» (Галина Ягенська, кандидат педагогічних наук, лауреат Премії Верховної Ради України, народний учитель України).;

-        «Сучасні технології підготовки обдарованих дітей до міжнародних учнівських олімпіад» (Катерина Сухомлін, професор, доктор біологічних...

Ср, Травень, 20, 2020

В обласному центрі Волині стартує програма для молоді, яка прагне започаткувати власну бізнес-справу, стартап. Перший набір – уже у травні. Навчання відбуватиметься онлайн. Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

 

Програму «Skills Lab: власна справа» розробили Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту. Партнери – Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Луцький міський молодіжний центр, EENU StartUp Club YEP.

 

«Skills Labs: власна справа» – програма розвитку бізнес-навичок для молоді Луцька віком 18–35 років (студентів ЗВО, ПТЗ, коледжів і...