Головна / Всі публікації / 19, Травень 2020
Вт, Травень, 19, 2020

Фестиваль науки на факультеті філології та журналістики розпочався з літературного флешмобу «Цитати улюблених авторів», у якому взяли участь понад 30 студентів, випускників та викладачів факультету, продемонструвавши улюблені вислови як українських, так і зарубіжних авторів.

 

Пізнавальною стала наукова доповідь кандидата філологічних наук, завідувачки Музею Лесі Українки Тетяни Данилюк-Терещук «“Вам живеє слово сказать хотіла б на спомин чулий”: спогади Олени Пчілки» (до 170-річчя від дня народження письменниці), яку прослухали в онлайн-форматі.

 

Викладачі кафедри соціальних комунікацій організували й провели дистанційні науково-практичні семінари...

Вт, Травень, 19, 2020

Розвиток, отримання нових знань – обов’язкові складники у житті кожної прогресивної людини. Проте ці знання можна отримати не лише з літератури, наукових статей тощо. Часто поповненню інтелектуального багажу сприяє наочність, яка є головною перевагою музеїв – осередків науки, історії та культури.

На базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки теж діє кілька музеїв різних напрямів. З нагоди Міжнародного дня музеїв відділ зв’язків із громадськістю хоче познайомити якомога більшу кількість людей із цими закладами.

...
Вт, Травень, 19, 2020

Колектив кафедри аналітичної економіки та природокористування Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки вітає Володимира Романовича Купчака з присудженням ученого звання професора кафедри аналітичної економіки та природокористування. Звання присвоєно відповідно до Наказу МОН № 627 від 14.05.2020 р.

 

Бажаємо подальших успіхів і злетів!

 

 

Костянтин ПАВЛОВ,

доктор економічних наук,

професор

Вт, Травень, 19, 2020

ДПП «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН і Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки уклали договір про співпрацю.

 

На зустрічі під час підписання договору були присутні ректор вишу Анатолій Цьось, проректор з навчально-виховної роботи та рекрутації Юрій Громик, декан факультету історії, політології та національної безпеки Богдан Ярош і заступник директора Державного історико-культурного заповідника, науковий співробітник Охоронної археологічної служби України Віктор Баюк.

 

...