Головна / Всі публікації / 18, Травень 2020
Пн, Травень, 18, 2020

Упродовж 11 травня – 5 червня 2020 року Міністерство освіти і науки України оголосило прийом документів від претендентів до складу науково-методичних комісій (підкомісій) сектора фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

 

У зв’язку з цим просимо деканів і завідувачів кафедр поінформувати колективи щодо конкурсного відбору до складу НМК.

 

Докладна інформація – у вкладенні, а також на сайті Міністерства освіти і науки України  у рубриці «Науково-методична рада».

 

...

Пн, Травень, 18, 2020

Медико-біологічний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки разом із Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти провів науково-методичний інтернет-семінар для вчителів біології, природознавства та здоров’я людини «Вчитель біології та природничих наук в сучасному освітньому просторі».

 

На семінарі було обговорено такі питання:

1. Перспективи впровадження нового професійного стандарту вчителя (доповідач – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри ботаніки та методики викладання природничих наук Лесиного вишу О. Іванців).

2. Можливості підвищення кваліфікації у навчальних інтенсивах із сучасних методів у...

Пн, Травень, 18, 2020

Під час карантину у зв’язку з обмеженнями та самоізоляцією студенти часто відчувають втому, емоційне перевантаження та відсутність бажання активно навчатись і розвиватися.

 

Для активізації енергії та внутрішніх ресурсів 15 травня у межах Фестивалю науки на факультеті психології та соціології відбувся англомовний вебінар «Активація внутрішніх ресурсів методами арттерапії» для іноземних студентів факультету. Спікер – старший викладач кафедри загальної і соціальної психології та соціології Наталія Коструба.

 

На вебінарі студенти ознайомилися з видами арттерапії (ізотерапія, глинотерапія, піскова терапія, робота з метафоричними картами), а також із переліком...

Пн, Травень, 18, 2020

14 травня Навчально-науковий інститут неперервної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки провів вебінар за програмою підвищення кваліфікації на тему «Здоров’язбережувальні технології в освітньому середовищі».

 

Учасники мали змогу ознайомитись із сучасними здоров’язбережувальними технологіями, що сприяють формуванню безпечного й ефективного освітнього середовища. Було дуже цікаво послухати про особливості впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес; практичні поради педагогам щодо способів організації ефективного освітнього здоров’язбережувального середовища.

 

Слухачі отримали методичні рекомендації щодо...

Пн, Травень, 18, 2020

Дистанційним засіданням кафедри нині нікого не здивуєш, проте засідання кафедри лісового і садово-паркового господарства, яке відбулося 12 травня, дещо вирізнялося. Дистанційно відбулося розширене засідання кафедри, присвячене обговоренню та затвердженню нових проєктів освітніх програм. Окрім членів кафедри в розгляді навчальних планів узяли участь головний лісничий Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський і студенти магістратури спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» Мар’яна Козел і спеціальності 205 «Лісове господарство» Тетяна Козел.

 

Завідувач кафедри Олександр Кичилюк повідомив, що у зв’язку з уведенням Національним агентством з оцінки якості вищої освіти в дію...

Сторінки