Головна / Всі публікації / 15, Травень 2020
Пт, Травень, 15, 2020

14 травня Вадим Олексійович Кудь завітав до рідного Університету імені Лесі Українки. Голова Ради ветеранів нашого вишу зустрівся із ректором Анатолієм Цьосем і проректором із навчально-виховної роботи та комунікації Наталією Благовірною.

 

Упродовж, фактично, години розмови було чимало цікавих спогадів Вадима Олексійовича про дитинство та сім’ю, війну та службу в армії, навчання та роботу в Університеті. Ветеран розповідав про зустрічі з непересічними особистостями. Інколи змушував усіх посміхатися, оповідаючи кумедні історії.

 

...
Пт, Травень, 15, 2020

У межах фестивалю науки на медико-біологічному факультеті відбувся вебінар на тему «Написання наукових статей із біології». Студентам було дуже цікаво послухати правила написання наукових статей, ознайомитися з прикладами статей в українських й іноземних журналах.

 

Студенти вчилися правильно обрати тему для статті; ознайомилися зі структурою написання дослідження, зокрема з постановкою проблеми, станом вивченості питання (аналіз останніх публікацій щодо теми); визначали мету статті (завдань дослідження), виклад основного матеріалу (тексту), висновки та перспективи подальших досліджень і список джерел та літератури. Також дізналися, що у кожного журналу власні вимоги до...

Пт, Травень, 15, 2020

У цей травневий день 70-річний ювілей святкує доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Микола Васильович Мірченко.

 

Колектив університету на чолі з ректором Анатолієм Цьосем, викладачі та студенти щиро вітають шановного ювіляра зі святом!

 

Пане професоре, ми вдячні за Вашу самовіддану працю для розвитку і блага Університету Лесі Українки! Ваш професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість  здобули шану та повагу серед колег та студентства.

 

Бажаємо Вам невичерпних творчих сил, святкового настрою, творчої наснаги...

Пт, Травень, 15, 2020

Шановні працівники, викладачі та студенти Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки!

 

Щиро вітаю вас з нагоди 55-річчя заснування! Ваша самовіддана праця впродовж усіх цих років стала запорукою успішного розвитку, формувала та збагачувала традиції поєднання професійності та патріотизму, примножувала перемоги!  

 

Сьогодні Коледж технологій, бізнесу та права – унікальний освітній заклад, який готує висококваліфікованих фахівців. З 2009 року Коледж органічно...