Головна / Всі публікації / 12, Травень 2020
Вт, Травень, 12, 2020

13 травня 2020 року на базі факультету психології та соціології розпочала роботу VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Особистість і суспільство: методологія та практика сучасної психології», яка триватиме упродовж тижня.

 

Робота конференції ведеться за такими науковими напрямками:

  1. Методологічні засади дослідження особистості в суспільстві.
  2. Особистість у умовах інформаційного суспільства.
  3. Особистість у політико-правовому вимірі.
  4. Особистість в системі соціально-економічних та організаційних відносин.
  5. Особистість в умовах кризи та конфлікту.
  6. Когнітивні ресурси особистості в умовах сучасного суспільства...
Вт, Травень, 12, 2020

Наказ Міністерства культури та інформаційної політики України «Про визначення переможців мистецьких конкурсів». Відповідно до наказу Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки є переможцем конкурсу з розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру на тему «Виробництво поліграфічної продукції», а саме: «Творчість Лесі Українки. Повне академічне зібрання творів Лесі Українки»

 

 

 

 

 

Вт, Травень, 12, 2020

Дякуємо за щедрий дарунок від Асоціації українських піонерів Альберти, який, перетнувши океан, надійшов із далекої географічно, але близької по духу Канади. Подяка всім, хто долучився до цієї справи, зокрема директорові Канадського iнституту українських студiй Альбертського університету (2018–2020) Ярсу Балану, громадському діячеві Омеліянові Єринюку та президентові компанії «Східноєвропейські можливості» Валерієві Полковському.

 

 

Подаровані книги – цінні видання, які поповнять фонд кафедри практики англійської мови та Центру...

Вт, Травень, 12, 2020

Прагнете змін для України? А чи знаєте, що майбутнє нашої країни залежить від тих, кого ми обираємо до українського парламенту? Запрошуємо Вас взяти участь у опитуванні “Парламент очима молоді: бачення та очікування”.

 

Важливо:

-        Опитування має анонімний характер, займе близько 15 хвилин.  

-        Відповідаючи на питання, обирайте той варіант відповіді, який перший прийде на думку.

 

Проєкт «Доступно про парламентаризм» реалізується громадською організацією «Волинська правнича школа» в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

 ...

Вт, Травень, 12, 2020

На медико-біологічному факультеті за допомогою корпоративної платфоми Microsoft Teams відбулась дистанційна нарада працівників деканату, завідувачів кафедр та гарантів освітніх програм факультету.

 

 

На засіданні було проаналізовано стан підготовки до акредитації спеціальностей та освітніх програм: 091 Біологія (Біологія), 091 Біологія (Лабораторна діагностика), 205 Лісове господарство, 206 Садово-паркове господарство, 014.15 Середня освіта  (Природничі науки), 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

 

 

Сплановано роботу щодо оптимізації структури веб-сторінки факультету. Обговорено...

Сторінки