Головна / Всі публікації / 11, Травень 2020
Пн, Травень, 11, 2020

Зберігаючи традицію відзначення в Україні третього тижня травня Всеукраїнського фестивалю науки, а також розширюючи масштаби та вдосконалюючи методи його проведення, з огляду на запровадження в країні карантину, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки цьогоріч проводитиме Фестиваль з 11 до 15 травня в онлайн форматі.

 

Під час Фестивалю науки ми інформуватимемо про досягнення університетської науки, про те, які можливості дає людині сучасна наука, і як наукові розробки покращують її якість життя. Основна наша мета – зробити науку доступною для кожного.  

 

В рамках Фестивалю науки буде проведено такі основні заходи:...

Пн, Травень, 11, 2020

Злагоджена робота, в умовах карантину, викладачів кафедри органічної хімії та фармації з використанням сучасного електронного ресурсу Teams (Office 365) дає можливість залишатись в курсі всіх подій та нових, які відбуваються в Університеті, проводити засідання кафедри та обговорювати найактуальніші питання і завдання, що стосуються розвитку Університету та факультету.

 

Так, 7 травня відбулось чергове засідання колективу кафедри, на якому завідувач кафедри, доцент Наталія Сливка першочерговим питанням поставила на обговорення розгляд проекту нового Cтатуту Cхідноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Даний проект активно обговорювався і одноголосно...