Головна / Всі публікації / 4, Травень 2020
Пн, Травень, 4, 2020

До уваги вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту», керуючись листом Міністерства освіти і науки України № 1/9-228 від 30.04.2020, приймальна комісія Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки повідомляє наступне.

 

Додаткові фахові вступні випробування для вступників, які вступають на навчання до СНУ імені Лесі...

Пн, Травень, 4, 2020
Перемога факультету культури і мистецтв!

Колектив факультету культури і мистецтв щиро вітає студента ІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Миколу Прокопчука та його викладача, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри музично-практичної підготовки Віталія Охманюка з упевненою і достойною перемогою (Гран-прі) у ХV Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Закарпатський Едельвейс–2020» у номінації «Інструментальне мистецтво – баян», що відбувся 30 квітня – 2 травня у місті Ужгороді.


...

Пн, Травень, 4, 2020

Карантин і самоізоляція стали обов’язковими умовами для збереження здоров’я та життя громадян різних країн, і Україна – не виняток. Ось чому ми, соціологи факультету психології та соціології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, проводимо онлайн-опитування, щоб дізнатися, як змінилося життя українців.


...